Bioelixire ZESTAW Gęste Włosy - Kompleksowa kuracja do włosów wypadających

Bioelixire ZESTAW Gęste Włosy - Kompleksowa kuracja dla włosów wypadających

Zestaw zawiera:

 • Suplement diety Gęste Włosy 300 ml 
 • Szampon wegański 300 ml
 • Odżywka na porost włosów 300 ml 
 • Wcierka stymulująca porost włosów 150 ml

 

Suplement diety Gęste Włosy

Syrop Bioelixire Gęste Włosy został opracowany, aby powstrzymać przyczyny wypadania włosów oraz wspomóc proces powstawania nowych włosów, przedłużając jednocześnie czas ich życia na głowie. Substancje zawarte w suplemencie maja potwierdzone naukowo działanie wspomagające wzrost włosów. Składniki syropu (agrest indyjski, biotyna, cynk, l-cysteina) działają w sposób skojarzony - pobudzają podziały komórkowe brodawki włosa i wzmacniają jego strukturę. Formuła została wzbogacona w postbiotyk na bazie skrzypu i rdestu, który ma cenne właściwości antyoksydacyjne oraz korzystnie wpływa na stan skóry, włosów i paznokci. Dodatkowym atutem suplementu jest działanie ogólnoustrojowe: przeciwcukrzycowe, przeciwcholesterolowe, przeciwmiażdżycowe i ochronne działanie na wątrobę. Syrop Gęste Włosy może być stosowany u osób z hiperglikemia, hipercholesterolemia i hiperlipidemia. Nie zawiera cukru, tylko jego mniej kaloryczny zamiennik - syrop maltitolowy.

Wpływ składników suplementu na wzrost włosów:

 •          Postbiotyk na bazie skrzypu i rdestu przyczynia się do wzmacniania włosów i paznokci, dzięki dużej zawartości krzemionki i potasu.
 •          Ekstrakt z agrestu indyjskiego pobudza i przyspiesza wzrost komórek brodawki włosa, poprawiając jego jakość i wzmacniając odrost.
 •          Biotyna ma wpływ na prawidłowa budowę skóry, włosów i paznokci, biorąc udział w syntezie keratyny i kolagenu.
 •          Cynk jest składnikiem wielu białek, kontroluje metabolizm aminokwasów, dzięki którym powstają włosy. Reguluje również prace gruczołów łojowych.
 •          L-cysteina bierze udział w produkcji kolagenu, a jej niedobór powoduje suchość i łamliwość włosów oraz paznokci.

 

Szampon wegański

Szampon ma nowoczesną, średniej mocy formułę wykorzystującą wzmacniające działanie alg morskich i bio-bambusa. Jego działanie skupia się na zachowaniu filmu ochronnego skóry głowy, łagodzeniu podrażnień i na wzmacnianiu struktury włosów. Główną rolą szamponu jest usunięcie pozostałości po stylizacji, nadmiaru sebum oraz zanieczyszczeń środowiska. Szampon jest wstępem do kuracji wspierającej porost włosów i poprawiającej ich kondycje.

SZAMPON W 99,1% NATURALNY, WEGANSKI, WOLNY OD SLS, SILIKONÓW I PARABENÓW. PH 5.5 - 6.0

 

Odżywka na porost włosów

Odzywka zawiera starannie wyselekcjonowane, specjalistyczne składniki stymulujące i kondycjonujące, które zapewniają pobudzenie mieszków włosowych i ich właściwą pielęgnację. Widocznie zwiększają one gładkość włosów, eliminują ich sklejanie i działają antystatycznie, co zapewnia ochronę przed wyrywaniem. Odżywka pozwala uzyskać większą objętość, odbudowując strukturę włosów. Zawiera aż 20% biofermentu ze skrzypu, rdestu i aloesu, który ma korzystny wpływ na włosy i skórę głowy. Pozostałe składniki odzywki Gęste Włosy to m.in. agrest indyjski (amla), kompleks 11 aminokwasów, algi morskie i masło Shea.

ODŻYWKA W 95% NATURALNA, WEGANSKA, BEZ SILIKONÓW. POLECANA DO CODZIENNEGO STOSOWANIA I MYCIA METODA OMO. PH 4.1 - 4.2

 

Wcierka stymulująca porost włosów

Zawiera składniki, takie jak sfinganina, agrest indyjski, biotyna, kofeina, ekstrakt z chmielu i kompleks jedenastu aminokwasów. Formuła została wzbogacona w bioferment na bazie skrzypu polnego, rdestu ptasiego i aloesu, który ma pozytywny wpływ na kondycje włosów i skóry głowy.

Główne zadania wcierki to:

 • hamowanie wypadania włosów i ich silne osadzenie w zdrowej skórze głowy,
 • pobudzenie wzrostu włosa poprzez blokowanie działania enzymu dihydrotestosteronu,
 • wzmocnienie i naprawienie struktury włosów,
 • poprawa jakości struktur keratynowych i lepsza kondycja włosów.

WCIERKA W 95% NATURALNA, WEGANSKA. NIE ZAWIERA SILIKONÓW I PARABENÓW. PH: 4.2-4.6

Produkty rekomendowane dla Ciebie