CHI Enviro

Profesjonalna kuracja wygładzająca z kompleksem perłowym i naturalnym jedwabiem

CHI Enviro American Smoothing Treatment to nowoczesna kuracja wygładzająca i regenerująca włosy. W skład produktów tej serii wchodzą bogate w aminokwasy i proteiny naturalnego jedwabiu i pereł. Zawarta w kuracji organiczna cysteina łączy się z cysteiną naturalnie występującą we włosach, dzięki czemu podczas prostowania włosów wiązania aminokwasów nie zostają zerwane, a jedynie następuje ich przestawienie. Efektem działania CHI Enviro są odbudowane, wygładzone, łatwo układające się i pozbawione skrętu włosy.

Pielęgnacja i stylizacja domowa CHI Enviro to seria kosmetyków polecanych do włosów kręconych, puszących się, zniszczonych chemią fryzjerską, ale także – i przede wszystkim – w celu przedłużenia efektu zabiegu CHI Enviro.

Ten rewolucyjny system wygładzania wprowadza do łuski włosa unikalną formułę aminokwasów, protein, jedwabiu i perły. Proces ten radykalnie poprawia kondycję, połysk i gładkość nawet najbardziej niesfornych włosów. Rezultaty zazwyczaj utrzymują się do 4 miesięcy w zależności od rodzaju włosów.

Nie zawiera Formaldehydu / Eliminuje do 95% puszenia się włosów