Bioelixire Gęste Włosy Suplement Diety 300 ml Zobacz większe

Bioelixire Gęste Włosy Suplement Diety (2. Generacja) 300 ml

Bioelixire Gęste Włosy Suplement Diety 300 ml - Jeszcze lepsza 2. generacja

Zadbaj o wzrost zdrowych, gęstych włosów Twoich Klientów.

Suplement Bioelixire Gęste Włosy oparty jest na sprawdzonych, aktywnych składnikach wspomagających odrost włosów, a także działających kompleksowo na organizm.
Problem wypadających włosów jest złożony, zależy zarówno od kondycji organizmu, jak i czynników środowiskowych. Substancją, która dostarczy korzyści zarówno skórze, włosom jak i całemu organizmowi jest wyciąg z agrestu indyjskiego (znany jako Amla). To składnik stosowany od wieków w tradycyjnej medycynie ajurwedyjskiej. To też główna substancja suplementu. Współczesne badania naukowe potwierdziły korzystne działanie tej rośliny. Potwierdzono nie tylko cenne właściwości kosmetyczne – efekty przeciwstarzeniowe, piękna skóra oraz włosy, ale także dowiedziono ochronnego działania na wątrobę, naczynia krwionośne, obniżenie stężenia cholesterolu i glukozy we krwi.
W składzie preparatu znajdują się także biotyna w maksymalnej dziennej dawce wspomagająca syntezę kolagenu i keratyny – podstawowych składników budujących włosy. Warto wiedzieć, że biotyna wspomaga także układ immunologiczny. Cynku w formie dobrze przyswajalnego glukonianu reguluje metabolizm komórek i poprawia odporność organizmu. Ostatnim składnikiem aktywnym jest aminokwas siarkowy L-cysteina, dodany w celu odbudowy keratyny włosa. Skład produktu opracowany został z myślą o kobietach z problemem wypadania włosów, przewlekłego stresu, nietolerancji glukozy. Może być stosowany przez osoby z cukrzycą. Suplement stanowi doskonałą kurację dla osób borykających się z problemem wypadających włosów po przebytym COVID-19.

Składniki suplementu wspomagają pracę organizmu, uzupełniają najważniejsze elementy i działają przeciwstarzeniowo.

Kluczowe składniki:

  • Agrest Indyjski

W tradycyjnej medycynie stosowany jako środek stymulujący wzrost włosów. Ma korzystny wpływ na cały organizm: wspomaga leczenie zaburzeń pracy wątroby, obniża poziom cholesterolu i glukozy we krwi, stosuje się go także w terapii problemów skórnych.

  • Biotyna

Wpływa na prawidłową budowę włosów, skóry i paznokci. Działa przeciwzapalnie i przeciwłojotokowo. Niedobory tej witaminy mogą objawiać się słabymi, łamliwymi włosami, suchą skórą i kruchymi paznokciami.

  • Cynk

Ma właściwości przeciwzapalne, stymuluje proces gojenia i regeneracji tkanek. Jedną z ról, jaką cynk pełni w organizmie jest usuwanie wolnych rodników odpowiedzialnych za procesy starzenia się. Istotnie wpływa na jakość skóry i włosów.

  • L-Cysteina

Poprawia elastyczność i strukturę skóry. Uczestniczy w produkcji kolagenu, ma działanie przeciwutleniające i przeciwzapalne. Ma również właściwości antyoksydacyjne, detoksykujące i ochronne w stosunku do komórek wątroby, bierze udział w eliminacji metali ciężkich.

Zalecane spożycie:

7,5 ml dziennie.

 

Przechowywanie:

W szczelnie zamkniętym opakowaniu, w temperaturze pokojowej 5-30° C, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić od wilgoci i światła.

 

Zobacz film:

Produkty rekomendowane dla Ciebie