Zestaw 6+1 Bioelixire Gęste Włosy Suplement Diety 300 ml Zobacz większe

Zestaw 6+1 Bioelixire Gęste Włosy Suplement Diety 300 ml (2. Generacja)

Zawartość

Zestaw 6 + 1 Bioelixire Gęste Włosy Suplement Diety 300 ml - Jeszcze lepsza 2. GENERACJA

Zadbaj o wzrost zdrowych, gęstych włosów Twoich Klientów.

Suplement Bioelixire Gęste Włosy oparty jest na sprawdzonych, aktywnych składnikach wspomagających odrost włosów, a także działających kompleksowo na organizm.
Problem wypadających włosów jest złożony, zależy zarówno od kondycji organizmu, jak i czynników środowiskowych. Substancją, która dostarczy korzyści zarówno skórze, włosom jak i całemu organizmowi jest wyciąg z agrestu indyjskiego (znany jako Amla). To składnik stosowany od wieków w tradycyjnej medycynie ajurwedyjskiej. To też główna substancja suplementu. Współczesne badania naukowe potwierdziły korzystne działanie tej rośliny. Potwierdzono nie tylko cenne właściwości kosmetyczne – efekty przeciwstarzeniowe, piękna skóra oraz włosy, ale także dowiedziono ochronnego działania na wątrobę, naczynia krwionośne, obniżenie stężenia cholesterolu i glukozy we krwi.
W składzie preparatu znajdują się także biotyna w maksymalnej dziennej dawce wspomagająca syntezę kolagenu i keratyny – podstawowych składników budujących włosy. Warto wiedzieć, że biotyna wspomaga także układ immunologiczny. Cynku w formie dobrze przyswajalnego glukonianu reguluje metabolizm komórek i poprawia odporność organizmu. Ostatnim składnikiem aktywnym jest aminokwas siarkowy L-cysteina, dodany w celu odbudowy keratyny włosa. Skład produktu opracowany został z myślą o kobietach z problemem wypadania włosów, przewlekłego stresu, nietolerancji glukozy. Może być stosowany przez osoby z cukrzycą. Suplement stanowi doskonałą kurację dla osób borykających się z problemem wypadających włosów po przebytym COVID-19.

Składniki suplementu wspomagają pracę organizmu, uzupełniają najważniejsze elementy i działają przeciwstarzeniowo.

 

Produkty rekomendowane dla Ciebie