Bioelixire Szczotka z włosiem z dzika

Profesjonalna szczotka z włosia dzika od marki Bioélixire.

To jedno z najczęściej wybieranych akcesoriów do pielęgnacji włosów przez naszych klientów w salonach fryzjerskich.

Szczotka ta została wykonana z naturalnych materiałów i wytrzymałego plastiku, a jej wyjątkowa konstrukcja pozwala na maksymalne ułatwienie rozczesywania włosów, dzięki czemu możesz odpowiednio zadbać o kosmyki. Szczególną zaletą tej szczotki jest wykorzystanie do jej produkcji szczeciny dzika, która jest materiałem o bardzo charakterystycznym wyglądzie – ciemne włoski z jasnymi końcówkami, które zapewniają delikatne, a zarazem bardzo skuteczne działanie.

Sekret skuteczności szczotki z włosiem dzika tkwi w jej strukturze i składzie, który jest zbliżony do ludzkiego włosa. To sprawia, że jest to akcesorium doskonale nadające się do codziennej pielęgnacji. Zawartość keratyny w szczecinie powoduje, że szczotka doskonale nadaje się do wygładzania, nabłyszczania i prostowania włosów, a jednocześnie nie łamie ich i nie wyrywa podczas czesania.

Szczotka do włosów idealnie dopasowująca się do kształtu głowy

Dzięki miękkiej i elastycznej konstrukcji, szczotka ta idealnie dopasowuje się do kształtu głowy i jest łatwa w użyciu. Niezależnie od tego, czy masz mocno skołtunione włosy, czy delikatne i cienkie kosmyki, ta szczotka z łatwością poradzi sobie z ich rozczesywaniem. Co więcej, dzięki regularnemu stosowaniu, nie tylko poprawisz kondycję swoich włosów, ale także skóry głowy, ponieważ masażyk, który towarzyszy czesaniu, pozytywnie wpływa na krążenie krwi i pobudza cebulki włosowe.

Nie trać czasu i zaopatrz się w profesjonalną szczotkę z włosia dzika już dziś!

W naszym sklepie internetowym strefafryzjera.com znajdziesz ją w atrakcyjnej cenie. Już po pierwszym użyciu zauważysz różnicę w kondycji włosów klientów – staną się one gładsze, wyprostowane i lśniące.

Produkt jest także idealny do odsprzedaży w salonie fryzjerskim. 

Produkty rekomendowane dla Ciebie