Zestaw 3x Biosilk Texturing Powder Puder dodający objętości 14 g Zobacz większe

Zestaw 3x Biosilk Texturing Powder Puder dodający objętości 14 g

Zawartość

Zestaw 3 sztuk Biosilk Texturing Powder Puder dodający objętości 14 g

Biosilk Volumizing Therapy Powder to must-have dla każdego profesjonalnego fryzjera! Ten innowacyjny puder do stylizacji i nadawania objętości włosom pozwoli Twoim klientom cieszyć się pięknymi, lekkimi i pełnymi objętości fryzurami, które utrzymają się przez cały dzień.

Dzięki swojej formule, Biosilk Volumizing Therapy Powder jest niezwykle skuteczny w absorpcji nadmiaru tłuszczu, co pozwala na odsunięcie w czasie momentu mycia włosów i cieszenie się piękną fryzurą bez efektu przetłuszczonych włosów. Ten produkt zapewni Twoim klientom kontrolę nad swoimi włosami i pozwoli na stylizacje na co dzień.

Biosilk Volumizing Therapy Powder to nie tylko produkt do stylizacji, ale również do ochrony włosów przed szkodliwym wpływem promieni słonecznych i substancji chemicznych. Dzięki zawartym w nim ochronnym filtrom UV oraz wolności od parabenów, ten produkt jest idealny do codziennego użytku i zapewni Twoim klientom piękne, zdrowe i objętościowe włosy.

Ten produkt jest idealny do odsprzedaży w salonie fryzjerskim i może być wykorzystywany do stylizacji i pielęgnacji włosów na co dzień. Zachęcamy do wypróbowania Biosilk Volumizing Therapy Powder i odkrycia jego niesamowitych właściwości już dziś!

Dostępny u nas, w sklepie internetowym dla fryzjerów strefafryzjera.com, w zestawie 3 sztuk.

Zobacz film promocyjny:

Marka:Biosilk
Seria:Biosilk Volumizing Therapy
Pojemność:15 g
Rodzaj włosów:Cienkie i delikatne
Działanie:Nadanie objętości
Wiodące składniki:Jedwab

Produkty rekomendowane dla Ciebie