Zestaw 3 x CHI Volume Booster 237 ml / Spray zwiększający objętość włosów Zobacz większe

Zestaw 3 x CHI Volume Booster 237 ml / Spray zwiększający objętość włosów

Zawartość

Zestaw 3x CHI Volume Booster 237 ml

Szukasz produktu, który zwiększy objętość włosów Twoich klientów i pozwoli na długotrwałe utrwalenie fryzury? CHI Volume Booster to właśnie to, czego potrzebujesz! Ten spray zwiększający objętość włosów jest niezbędnym elementem wyposażenia każdego salonu fryzjerskiego.

CHI Volume Booster wyróżnia się nie tylko tym, że niewiarygodnie zwiększa objętość włosów, ale również zapewnia długotrwałe utrwalenie fryzury. Ponadto, spray pogrubia włosy, delikatnie usztywniając je i pozostawiając elastyczność, a jednocześnie nadając połysk.

Co więcej, CHI Volume Booster chroni włosy przed wysoką temperaturą narzędzi fryzjerskich, co pozwala na tworzenie oszałamiających stylizacji bez uszkadzania struktury włosów.

Główne cechy:

 • Niewiarygodna objętość: spray znacząco zwiększa objętość włosów, nadając im pełnię i witalność.
 • Długotrwałe utrwalenie: zapewnia fryzurze długotrwałe utrwalenie, utrzymując ją w idealnym stanie przez cały dzień.
 • Pogrubienie włosów: pogrubia włosy, nadając im gęstość i zdrowy wygląd.
 • Delikatne usztywnienie: delikatnie usztywnia włosy, pozostawiając je jednocześnie elastycznymi.
 • Nadanie połysku: nadaje włosom zdrowy i naturalny połysk.
 • Ochrona przed temperaturą: chroni włosy przed wysoką temperaturą narzędzi fryzjerskich, zapobiegając ich uszkodzeniom.

Korzyści dla klienta:

 • Objętość i witalność: Twoi klienci będą zachwyceni zwiększoną objętością i pełnią włosów, co dodaje im witalności i zdrowego wyglądu.
 • Trwałość fryzury: Spray zapewnia długotrwałe utrwalenie, dzięki czemu fryzura utrzymuje się w doskonałym stanie przez cały dzień.
 • Gęstość i zdrowy wygląd: Produkt pogrubia włosy, nadając im gęstość i zdrowy, pełny wygląd.
 • Elastyczność i naturalny wygląd: Delikatne usztywnienie pozwala na zachowanie elastyczności włosów, co sprawia, że wyglądają naturalnie i zdrowo.
 • Ochrona przed uszkodzeniami: Ochrona przed wysoką temperaturą narzędzi fryzjerskich zapewnia, że włosy nie są uszkadzane podczas stylizacji.
 • Połysk i zdrowie: Nadanie włosom połysku sprawia, że wyglądają zdrowo i atrakcyjnie.

Sposób użycia:

Na lekko wilgotne włosy, rozpyl produkt z odległości ok. 20 cm. Uważaj na oczy.

Dlaczego warto wybrać ten produkt:

CHI Volume Booster to niezastąpiony produkt dla każdego profesjonalnego salonu fryzjerskiego. Jego zaawansowana formuła nie tylko zwiększa objętość i utrwala fryzurę, ale również pogrubia włosy, nadając im zdrowy wygląd i połysk. Dodatkowo, spray chroni włosy przed uszkodzeniami spowodowanymi wysoką temperaturą, co sprawia, że stylizacja jest bezpieczna i efektywna. Wybierając CHI Volume Booster, zapewniasz swoim klientom najwyższą jakość pielęgnacji i stylizacji włosów.

Marka:CHI
Seria:CHI Stylizacja
Pojemność:237 ml
Rodzaj kosmetyku:Spray
Działanie:Nadanie objętości

Produkty rekomendowane dla Ciebie