Zestaw 3 x CHI Volume Booster 237 ml / Spray zwiększający objętość włosów Zobacz większe

Zestaw 3 x CHI Volume Booster 237 ml / Spray zwiększający objętość włosów

Zawartość

Zestaw 3x CHI Volume Booster 237 ml

Zestaw 3 sztuk sprayów zwiększających objętość włosów to niezbędne wyposażenie każdego salonu fryzjerskiego. Dzięki CHI Volume Booster Twoja praca stanie się łatwiejsza i bardziej efektywna. Spray ten niewiarygodnie zwiększa objętość włosów, pozostawiając fryzurę idealną przez wiele godzin.

W zestawie znajdziesz 3 sztuki CHI Volume Booster, co zapewni Twój spokój na dłuższy czas i pozwoli Ci na jeszcze większą elastyczność w codziennej pracy. Spray ten nie tylko pogrubia włosy, ale również delikatnie je usztywnia, co pozwala na utrzymanie fryzury w ryzach przez cały dzień. Ponadto, CHI Volume Booster nadaje połysk i chroni włosy przed wysoką temperaturą narzędzi fryzjerskich.

Sposób użycia jest bardzo prosty - na lekko wilgotne włosy należy rozpylić produkt z odległości około 20 cm. W zestawie znajdziesz aż 3 sztuki CHI Volume Booster w pojemności 237 ml każdy, co zapewnia długi czas użytkowania.

Nie czekaj i dołącz do grona zadowolonych fryzjerów, którzy już wypróbowali ten niezastąpiony produkt fryzjerski. Zamów już teraz zestaw 3 sztuk CHI Volume Booster na Strefafryzjera.com!

Marka:CHI
Seria:CHI Stylizacja
Pojemność:237 ml
Rodzaj kosmetyku:Spray
Działanie:Nadanie objętości

Produkty rekomendowane dla Ciebie