Suszarka do włosów CHI Touch Activated 1500 Series Farouk

Suszarka do włosów CHI Touch Activated 1500 Series Farouk

Suszarka do włosów CHI Touch Activated to doskonały wybór dla fryzjerów i właścicieli salonów fryzjerskich, którzy chcą zapewnić swoim klientom szybkie, skuteczne i profesjonalne suszenie włosów. Dzięki innowacyjnej technologii jonowej i ceramicznej, ta suszarka skraca czas suszenia włosów i tworzy niezwykle gładkie, jedwabiste fryzury o pełnej objętości.

Zaprojektowana z myślą o wygodzie i łatwości obsługi, ta suszarka ma funkcję dotykowego włączania i wyłączania oraz cyfrowy wyświetlacz temperatury, co pozwala na precyzyjne dostosowanie ustawień do każdego rodzaju włosów. W połączeniu z pięcioma ustawieniami temperatury i prędkości powietrza oraz przyciskiem zimnego powietrza z trzema ustawieniami prędkości, ta suszarka pozwala na łatwe i szybkie stylizowanie włosów bez ryzyka przesuszenia lub uszkodzenia.

Dodatkowe cechy, takie jak lekka konstrukcja, ergonomiczny kształt i niski poziom hałasu 60Hz, zapewniają komfort i wygodę pracy zarówno dla fryzjerów, jak i ich klientów. Technologia jonów ujemnych, która zapobiega puszeniu się włosów, sprawiają, że ta suszarka jest doskonałym wyborem dla każdego, kto szuka profesjonalnej, wydajnej i łatwej w użyciu suszarki do włosów.

Zalety suszarki CHI Touch Activated 1500 Series:

  • Funkcja dotykowego włączania/wyłączania
  • Mocny silnik o mocy 1500 W
  • Technologia jonowa zapewniająca niesamowity połysk w krótszym czasie
  • Cyfrowy wyświetlacz temperatury 5 ustawień temperatury i prędkości powietrza
  • Przycisk zimnego powietrza z 3 ustawieniami prędkości
  • Lekka i ergonomicznie zaprojektowana
  • Niski poziom hałasu 60Hz
  • 3D przepływ powietrza dla równomiernego rozprowadzania powietrza
  • Gładka dysza magnetyczna
  • Automatyczne wyłączanie

Technologia jonów ujemnych

Suszarka do włosów CHI "Touch Activated" wykorzystuje innowacyjną technologię jonową, która pomaga w szybkim suszeniu włosów i zapewnia ostatecznie jedwabiste, wolne od puszenia włosy.

Podsumowując, suszarka do włosów CHI Touch Activated to najlepsze narzędzie do stylizacji włosów, które łączy zaawansowaną technologię z łatwością użytkowania. To, co wyróżnia tę suszarkę do włosów spośród innych, to jej sterowanie za pomocą dotyku, co sprawia, że jest niezwykle wygodna i intuicyjna w użyciu.

Sama suszarka jest mocna, z silnikiem, który zapewnia jednolity i szybki przepływ powietrza, umożliwiając szybkie i skuteczne suszenie. Dodatkowo posiada technologię ceramiczną i jonową, która pomaga w redukcji puszenia i elektryzowania się włosów, pozostawiając je gładkie i lśniące.

Inną funkcją, która wyróżnia tę suszarkę do włosów, jest jej lekka konstrukcja. Łatwo ją trzymać i manewrować, nawet gdy pracujesz na długich lub grubych włosach.

Marka:CHI

Produkty rekomendowane dla Ciebie