Prostownica CHI LAVA Special Edition "The sparkler" | Żelazko

Prostownica CHI LAVA Special Edition "The sparkler" Kryształowa edycja

Wprowadź luksus dzięki nowemu żelazku do stylizacji CHI „The Sparkler” Special Edition. Pokryte ponad 3000 prawdziwymi kryształami, to żelazko doda nieco dodatkowego blasku Twojej codziennej stylizacji.

CHI Lava Hairstyling Iron łączy moc minerałów CHI Lava z niemiecką inżynierią, tworząc niezawodne, trwałe narzędzia. Ta ergonomiczna konstrukcja zawiera pływające płytki z minerałami lawy, które wytwarzają jony za każdym razem, gdy płytka jest podgrzewana, co zapewnia zdrowsze, mocniejsze włosy, mniejsze puszenie się i niesamowite wzmocnienie połysku. Prostowanie, zwijanie, obracanie i stylizowanie za pomocą jednego narzędzia.

TECHNOLOGIA LAVA - JAK DZIAŁAJĄ MINERAŁY LAVA

Skład mineralny lawy składa się z pierwiastków: krzemu, tlenu, glinu, żelaza, magnezu, wapnia, sodu, potasu, fosforu i tytanu (plus inne pierwiastki w bardzo małych stężeniach).

Lawa jest znana z tego, że jest najlepszym przewodnikiem ciepła na świecie, co pozwala na stosowanie niższych ustawień temperatury przy jednoczesnym utrzymywaniu stałego ciepła, które nie podlega wahaniom jak tradycyjne żelazka lub talerze.

Minerały lawy zapewniają delikatne, równomierne ciepło, które utrzymują temperaturę, aby umożliwić jednoprzebiegową stylizację.

Minerały w lawie wytwarzają jony za każdym razem, gdy jest ona podgrzewana, pomagając zmniejszyć uszkodzenia włosów, zwiększyć połysk i zmniejszyć puszenie się, zapewniając jednocześnie gładki poślizg.

Skały lawowe są niezwykle trwałe i mocne, dzięki czemu płyty nie będą się tak łatwo porysować i wytrzymają dłużej.

Minerały lawy wytwarzają więcej jonów niż tradycyjne elementy używane w narzędziach do stylizacji.

Niższe temperatury chronią kolor włosów.

Dane techniczne:

  • Maksymalna temperatura 218°C
  • Szybkie nagrzewanie

POWIADOMIENIE O OSTRZEŻENIU I WYŁĄCZENIU ODPOWIEDZIALNOŚCI

Chociaż firma Farouk Systems, Inc. („FSI”) dokłada wszelkich starań, aby produkty były trwałe, istnieje ryzyko, że kryształki na obudowie produktów mogą się z czasem obluzować i/lub usunąć ręcznie. Należy pamiętać, że małe kryształy mogą potencjalnie stwarzać ryzyko zadławienia u dzieci w wieku poniżej 8 lat. W takim przypadku należy natychmiast udać się z dzieckiem do lekarza. 2-letnia ograniczona gwarancja obejmuje wyłącznie funkcjonalność narzędzia. FSI załączył dodatkowe 20 kryształów, które samoprzylepiają się do zewnętrznej obudowy, które można wykorzystać do uzupełnienia brakujących kryształów. Kupując produkty FSI, przyjmujesz do wiadomości i akceptujesz pełną odpowiedzialność oraz zgadzasz się na niniejsze warunki. FSI nie ponosi odpowiedzialności za obrażenia, problemy medyczne lub szkody wynikające z niewłaściwego użytkowania produktu.

Marka:CHI

Produkty rekomendowane dla Ciebie