Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Be Color Farba z kapsułkowanym amoniakiem 120 ml

Rewolucja nadeszła - Farba Be Color z amoniakiem to zupełnie nowy rodzaj koloryzacji

System koloryzacji Double Action, łączący w sobie skuteczność i intensywność farb z amoniakiem z zaletami farb bez amoniaku. Farba Be Color to przyszłość koloryzacji.

Farba Be Color po raz pierwszy łączy w sobie kapsułkowany amoniak oraz monoetanoloaminę (MEA).

Kapsułkowany amoniak zawarty w farbie nie uwalnia oparów, dzięki czemu produkt jest bezpieczny.

Farba Be Color 24 Minutes sprawia, że kolor jest zdrowy, trwały i niesamowicie intensywny.

Krem trwale koloryzujący wzbogacony o Kawior, Keratynę i Kolagen.

Proporcje mieszania

Krem koloryzujący 1:1,5 aktywator w kremie - Super rozjaśniacze 1:2 aktywator

Zawiera kapsułkowany amoniak.

Tylko do użytku profesjonalnego.

Proporcje mieszania:

W niemetalowej miseczce wymieszać 60ml farby Be Color z 90 ml kremowej Be Color Activator. Odczekać 24 minuty od nałożenia.

W przypadku super rozjaśniania (SS) należy wymieszać 60 ml farby Be Color z 120 ml kremowej Be Color Activator 36 vol/Intensificator. Odczekać 36 od nałożenia.

Aplikacja:

na suche i nie umyte włosy należy dokładnie i równomiernie rozprowadzić z uzyskaną mieszkankę, zaraz po jej przygotowaniu.

Spłukiwanie:

po upływie zalecanego czasu zemulgować i spłukać dużą ilością wody do momentu aż spłukiwana woda będzie czysta. następnie użyć Be Color Finalizer i Be Color Mask.

Pojemność: 120 ml

Uwaga:

Barwniki do włosów mogą wywoływać silne reakcje alergiczne. Proszę przeczytać instrukcje i przestrzegać ich. Produkt nie jest przeznaczony dla osób poniżej 16 roku życia. Tymczasowe tatuaże na bazie czarnej henny mogą zwiększyć ryzyko wystąpienia alergii. Nie farbować włosów, jeśli:- na twarzy występuje wysypka lub skóra głowy jest wrażliwa, podrażniona i uszkodzona;- kiedykolwiek wystąpiła reakcja na farbowanie włosów;- w przeszłości wystąpiła reakcja na tymczasowy tatuaż na bazie czarnej henny. Stosować rękawice ochronne. Nie stosować do farbowanie rzęs lub brwi. Dobrze spłukać włosy po ożyciu. W przypadku dostania się preparatu do oczy natychmiast przepłukać je wodą. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Zawiera amoniak.

Produkty rekomendowane dla Ciebie