SUNPLEX 5 x 50ml (Zestaw na 10 zabiegów) Zobacz większe

SUNPLEX 5 x 50ml (Zestaw na 10 zabiegów)

SUNPLEX 5 x 50ml

Rewolucyjny zabieg do regeneracji włosów podczas farbowania, rozjaśniania i trwałej stylizacji. Sunplex umożliwia niespotykanie silną regenerację warstwy keratynowej włosa. Dzięki technologii Sunplex włosy w trakcie farbowania, rozjaśniania stają się silniejsze, bardziej sprężyste, odzyskują połysk i nie łamią się. Siłą Sunplexu jest przywrócenie włosom keratyny i odbudowa mostków siarczkowych. Stosowanie Sunplexu nie zaburza procesu farbowania, czy rozjaśniania włosów. Sunplexu można używać do klasycznej regeneracji i odbudowy włosów bez farbowania.


Sunplex no1
przywraca keratynę przed, w trakcie i po agresywnych zabiegach chemicznych. Przywraca i regeneruje mostki siarczkowe we włosach, co dotychczas było niemożliwe.

Sunplex no2 współdziała ściśle z Sunplexem no1. Został opracowany w celu dopełnienia i zakończenia zabiegu. Jest to koncentrat substancji organicznych, maksymalizujący wydajność i dający gwarancję doskonałych rezultatów.


Dzięki SUNPLEXowi włosy w trakcie farbowania, rozjaśniania lub trwałej ondulacji stają się silniejsze, bardziej sprężyste, odzyskują połysk i nie łamią się. Sunplexu można używać jako klasycznej regeneracji do odbudowy włosów ze wspaniałym rezultatem. Stosowanie tej nowoczesnej regeneracji jest łatwe, bezpieczne i zawsze zapewnia bardzo dobre efekty.


Skład opakowania:

  • 2 x 50ml Sunplex No1
  • 3 x 50ml Sunplex No2
  • instrukcja stosowania.

Całość wystarcza na ok. 10 zabiegów.


Użycie SUNPEXU jest bardzo proste. Wystarczy zastosować się do załączonej instrukcji i zalecanych dawek.

Marka:Sunplex
Pojemność:250 ml
Rodzaj kosmetyku:Kuracja
Rodzaj włosów:Farbowane
Działanie:Regeneracja

Produkty rekomendowane dla Ciebie