Zestaw 3+1 Bioelixire Expert Sun Powder Plex 9+ Proszek rozjaśniający 500 g Zobacz większe

Zestaw 3+1 Bioelixire Expert Sun Powder Plex 9+ Proszek rozjaśniający 500 g

Zawartość

Bestseller Zestaw 3+1 Proszek rozjaśniający Bioelixire Expert Sun Powder Plex 9+ 

Nowa, rewolucyjna formuła utrzymuje siłę, kondycję i strukturę włosów, pozostawiając je miękkie i zdrowsze po rozjaśnianiu. Włosy rozjaśniane można napigmentować po usunięciu emulsji rozjaśniającej. Pracuj wyłącznie w rękawicach ochronnych.

W NIEMETALICZNEJ misce wymieszaj 1 część SUN POWDER PLEX 9+ z 2 częściami aktywatora 3% (10 vol.) lub 6% (20 vol.) lub 9% (30 vol.) lub 12% (40 vol.). Aktywator 12% (40 vol.) zapewnia maksymalne rozjaśnienie. Aby uzyskać pożądany efekt zastosuj odpowiedni aktywator i dostosuj czas rozjaśniania. Weź pod uwagę stan i strukturę włosów. Mieszaj do uzyskania gładkiego kremu. Nakładaj na suche i nieumyte włosy. Ten produkt zapewnia rozjaśnienie: o 5/6 poziomów w 45 min. w temp. pokojowej (około 20°C), o 8 poziomów w 90 min. w temp. pokojowej, o 9+ poziomów (zero koloru) w 90 min. w temp. 37-39°C, o 9 + poziomów (zero koloru) w 90 min. + 20 min. w temp. pokojowej. Usuń pierwszą porcje rozjaśniacza i nałóż druga porcję na 20 min. Często sprawdzaj włosy podczas procesu rozjaśniania. Czas rozjaśniania zależy od pożądanego poziom rozjaśnienia, oryginalnego koloru włosów, stanu włosów i temperatury. Po zakończeniu spłucz obficie letnią wodą uważając, aby całkowicie usunąć produkt, a następnie umyj włosy łagodnym szamponem.

OSTRZEŻENIA: PRODUKT TYLKO DO UŻYTKU PROFESJONALNEGO.

Ten produkt może powodować reakcje alergiczne. Nie używaj u dzieci i przechowuj go poza ich zasięgiem. Unikać kontaktu ze skórą głowy, oczami i skórą. Nie nakładać produktu, jeżeli skóra głowy jest wrażliwa, podrażniona lub popękana. Jeśli w wyniku rozjaśniania utrzymuje się podrażnienie, zasięgnij porady lekarza. W przypadku kontaktu z oczami, twarzą natychmiast przemyć wodą. Nie stosować do rozjaśniania rzęs i brwi. Produkt wymieszać z aktywatorem w niemetalowej misce. Nie używaj do innych celów niż rozjaśnianie włosów. Nie wdychać. Po rozjaśnianiu dokładnie spłukać włosy. Na wszystkich etapach aplikacji należy używać rękawiczek jednorazowych. Test wrażliwości zaleca się 48 godzin przed aplikacją. Trwała ondulacja nie jest zalecana przed lub po rozjaśnianiu. Używać produktu w przewiewnych pomieszczeniach. Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu i nie wystawiać na działanie jakichkolwiek źródeł ciepła.

 

Pojemność: 500 g

W zestawie: 4 sztuki 

Marka:Bioelixire
Pojemność:500 g
Rodzaj kosmetyku:Proszek
Rodzaj włosów:Każdy rodzaj włosów
Działanie:Rozjaśnienie

Produkty rekomendowane dla Ciebie