Be Tech Zestaw do trwałej ondulacji (z maską 1000 ml) Zobacz większe

Be Tech Zestaw do trwałej ondulacji (z maską 1000 ml)

Zawartość

Kompletny zestaw do trwałej w promocyjnej cenie!


W skład zestawu wchodzą:

  • Maska zakwaszająca Be Tech 

Maska zakwaszająca w gęstej, kremowej formule, wzbogaconej o Kawior, Keratynę i Kolagen przywraca naturalną równowagę hydrolipidową włosa, zapewniając miękkość, elastyczność, połysk i nawilżenie. Dzięki kwaśnemu pH, jest idealna po zabiegach chemicznych takich jak trwała i wygładzanie włosów.

Pojemność: 1000 ml

  • Płyn do trwałej ondulacji bez amoniaku Be Tech Moved ph 8.5

System trwałej ondulacji do wszystkich rodzajów włosów (naturalnych, farbowanych, naturalnych i grubych). To specjalna, wielofunkcyjna formuła, całkowicie wolna od tioglikolanu amonu i amoniaku, zapewniająca maksymalną precyzję w tworzeniu elastycznych, giętkich i dobrze wykreowanych fal. Nadaje efekt ruchu i objętości włosów. Białkowe komponenty sprawiają, że proces ondulacji jest delikatny i szybki, a odżywione loki są nawilżone, miękkie i błyszczące .

Pojemność: 500 ml

  • Spray zakwaszający do włosów Be Tech Spray ph 3.8 

Spray zakwaszający, przywracający równowagę pH po zabiegach chemicznych. Jego działanie domyka łuski włosów, neutralizuje porowatość i pozwala na dokończenie kuracji. Neutralizuje również wszystkie pozostałości alkalicznej bazy przygotowawczej, nadając połysk i sprężystość włosom.

Pojemność: 150 ml

  • Neutralizator Be Tech

Neutralizujący balsam z kawiorem, keratyną i kolagenem, przeznaczony do wszystkich rodzajów włosów. Podczas procesu trwałej ondulacji włosów skutecznie odbudowuje i przywraca równowagę mostków siarczkowych, nadaje miękkość, elastyczność, nawilżenie i blask lokom.

Pojemność: 1000 ml

  • Szampon Be Tech

Szampon przygotowujący do zabiegów fryzjerskich o neutralnym pH 7.0. Jego specjalna formuła pozwala usunąć zanieczyszczenia mineralne i tłuste substancje z włosa, bez jednoczesnego usuwania hydrolipidowego filmu ze skóry, niezbędnego do zabezpieczenia włosów w czasie zabiegów chemicznych.

Pojemność: 1000 ml


Sposób stosowania zestawu do trwałej:

KROK 1. OCZYSZCZENIE

Szampon Be Tech należy zastosować na mokre włosy, wmasować i spłukać.

KROK 2. ONDULACJA

Zawinąć wilgotne włosy na wałki i zaaplikować płyn do ondulacji Be Tech Moved 12min. Pozostawić go na 12 minut.

KROK 3. NEUTRALIZACJA 

Pod koniec czasu działania należy dokładnie spłukać włosy ciepłą wodą bez zdejmowania wałków i zastosować Be Tech Neutralizer bezpośrednio na wałki. Odczekać 12 minut. W przypadku bardzo długich włosów należy odczekać dodatkowe 5 minut, dokładnie spłukać i zdjąć wałki.

KROK 4. ODŻYWIANIE 

Należy zastosować maskę Be Tech na końcówki mokrych włosów, odczekać 5 minut i spłukać.

KROK 5. STABILIZACJA

Po spłukaniu maski Be Tech należy zastosować spray Be Tech na całej długości i końcówkach włosów osuszonych ręcznikiem. Należy odczekać 3-5 minut, spłukać i wysuszyć.

Filmik instruktażowy:

Marka:Be Hair
Seria:Be Tech
Rodzaj włosów:Każdy rodzaj włosów
Działanie:Trwała ondulacja
Wiodące składniki:Keratyna

Produkty rekomendowane dla Ciebie