CHI Home Stylist Kit Zobacz większe

Zestaw CHI Home Stylist Kit

CHI Home Stylist Kit to kompletny zestaw w skład którego wchodzą:

Zestaw CHI Home Support to idealny wybór dla fryzjerów, którzy pragną zapewnić swoim klientkom doskonałą pielęgnację włosów farbowanych oraz po zabiegach chemicznych. Składa się on z profesjonalnych kosmetyków, które są w stanie skutecznie odżywić i ochronić włosy przed szkodliwym wpływem wysokiej temperatury podczas stylizacji.

W skład zestawu wchodzi szampon CHI Infra, którego nowoczesna formuła została specjalnie opracowana do pracy z ceramicznymi narzędziami fryzjerskimi. Dzięki zawartości naturalnego jedwabiu, ceramidów oraz wyciągów roślinnych, szampon ten zapewnia nie tylko łagodne mycie włosów i skóry głowy, ale także właściwy balans nawilżenia, niespotykaną miękkość oraz jedwabiście gładkie włosy.

Odżywka CHI Infra to rewelacyjny kosmetyk, który głęboko nawilża i regeneruje włosy farbowane. Zawiera w swoim składzie zioła, witaminy, naturalny jedwab oraz ceramidy, które nie tylko chronią włosy przed wpływem szkodliwych czynników zewnętrznych, ale także zapewniają termiczną ochronę podczas stylizacji, a także nadają im niesamowity blask.

Kolejnym produktem w zestawie jest odżywka CHI Keratin Mist, która działa na bazie keratyny i jest w stanie odbudować wierzchnią keratynową warstwę włosów. Odżywka ta wzmacnia oraz nawilża włosy, pozostawiając je gładkie i lśniące. Zakwasza włosy, co utrwala kolor oraz przedłuża nawilżenie, a także chroni włosy przed szkodliwym wpływem temperatury.

Ostatnim kosmetykiem w zestawie jest olejek CHI Silk Infusion, który zawiera kompleks jedwabny, proteiny soi oraz pszenicy, które są w stanie skutecznie odbudować włosy i zapewnić im niesamowitą miękkość. Olejek ten chroni włosy przed działaniem temperatury oraz zanieczyszczeniami środowiska, a także nadaje im niesamowity blask.

Wszystkie kosmetyki z zestawu CHI Home Support skutecznie wzmacniają i odżywiają włosy, zapewniając im jedwabiście gładką fakturę oraz długotrwały blask. To kompletny zestaw, który z pewnością zadowoli wymagających fryzjerów oraz ich klientki.

Marka:CHI
Seria:CHI Infra
Zawartość zestawu:Szampon 355 ml + Odżywka 355 ml + CHI Keratin Mist 355 ml + Olejek 59 ml

Produkty rekomendowane dla Ciebie