CHI Vibes Waver Falownica Zobacz większe

CHI Vibes Waver Falownica

CHI Vibes Waver Falownica

Wielofunkcyjna falownica CHI Vibes „Wave On” jest wyposażona w unikalne, wielowymiarowe zakrzywione płytki, które tworzą zarówno fale w stylu karbowania, jak i luźne loki na plaży w jednym narzędziu. Dzięki prostej zmianie technik stylizacji włosy z łatwością przesuwają się po gładkiej powierzchni w celu kręcenia, podczas gdy głęboko zakrzywione płytki umożliwiają łatwe tworzenie falistej tekstury. Wielofunkcyjna lokówka do falowania i lokówki CHI VIBES „Wave On” wykorzystuje innowacyjną technologię ceramiczną, która wytwarza wilgotne ciepło, które wnika we włosy podczas stylizacji, aby zapobiec uszkodzeniom. Włosy stają się gładkie i jedwabiste, z ostatecznym połyskiem.

Twórz trwałe fale bez puszenia się i luźne, plażowe loki za pomocą jednego narzędzia do każdego rodzaju włosów.

Dla profesjonalnego stylisty lub konsumenta poszukującego wielofunkcyjnego urządzenia 2 w 1 do falowania i kręcenia loków, które z łatwością zapewnia profesjonalne rezultaty bez narażania włosów na niepotrzebne działanie wysokiej temperatury.

Unikalne style z unikalnym narzędziem do stylizacji!

Sprawdź nowe wielofunkcyjne żelazko Waver firmy CHI z kolekcji CHI Vibes! Całkowicie nowy CHI Vibes Wave On Multi-Functional Waver to popularne narzędzie w świecie stylizacji włosów. To narzędzie 2 w 1 jest tak wyjątkowe, że jest wyposażone w płytki ceramiczne pokryte różowym złotem, które mają na celu dodawanie blasku, zmniejszanie puszenia się i tworzenie karbowanych fal lub luźnych loków. Dzięki pięciu wstępnie ustawionym ustawieniom temperatury, CHI Vibes Waver nadaje się do stylizacji wszystkich rodzajów włosów, od włosów cienkich lub teksturowanych, kręconych lub falowanych po włosy farbowane! Dzięki takim funkcjom każdy może łatwo korzystać z tego narzędzia!

 

Płytki z powłoką ceramiczną w kolorze różowego złota wytwarzają idealną temperaturę ciepła, która przenika do włosów podczas stylizacji, aby zapobiec uszkodzeniom, ale także zapewnia jedwabiste, lśniące i gładkie rezultaty dla każdego rodzaju włosów. CHI Vibes Wave On Multi-Functional Waver zapewnia również pięć wstępnie ustawionych ustawień temperatury z konfigurowalnymi ustawieniami temperatury, zapewniając wszechstronność dla każdego – nawet dla tych, którzy nie są tak doświadczeni w używaniu narzędzi do stylizacji! Aby uzyskać najlepszy profesjonalny wygląd, CHI Vibes Wave On Multi-Functional Waver doda objętości włosom i nada im naturalny wygląd. Co więcej, używając CHI Vibes Waver, zauważysz, że jest ona w stanie zwiększyć objętość Twojej fryzury bez dodawania wagi lub objętości, co może być powszechne w przypadku innych narzędzi, takich jak suszarki lub lokówki.

Ceramiczne żelazko do zaciskania

Żelazka Waver są bardziej zaawansowane niż kiedykolwiek, oferując różnorodność, od klasycznych karbów po duże, głębokie fale, a nawet luźne loki. Niezależnie od tego, czy masz krótkie, długie, grube czy cienkie włosy, istnieje rodzaj karbowanej falistej żelazka, który będzie dla Ciebie odpowiedni. Spośród wszystkich niezliczonych produktów kosmetycznych dostępnych na rynku, CHI Vibes Wave On Multi-Functional Waver jest jednym z najbardziej godnych uwagi narzędzi marki. Ten produkt to doskonałe narzędzie do tworzenia stylowych i niezawodnych stylizacji.

Cechy i dane techniczne:

  • Unikalne zakrzywione płytki pozwalają na stylizację 2 w 1, zarówno w przypadku karbowanych fal, jak i luźnych loków
  • Pokryte ceramiką w kolorze różowego złota dodają połysku i redukują puszenie
  • 5 wstępnie ustawionych ustawień temperatury (121C/143C/166C/188C/210C) dla wszystkich rodzajów włosów
  • 1 godzina automatycznego wyłączania
  • Przewód obrotowy 3,35 m
  • Podwójne napięcie