CHI Deep Brilliance System do prostowania włosów 908 g Zobacz większe

CHI Deep Brilliance System do prostowania włosów 908 g

CHI Deep Brilliance System do prostowania włosów


Kluczowe korzyści:

 • Środek do prostowania włosów wzbogacony w jedwab, oliwę z oliwek, olej Monoi i masło Shea, które mają działanie odżywiające i pielęgnujące
 • Opracowany dla wszystkich typów włosów, aby delikatnie prostować strukturę włosa zachowując jego integralność i dobrą kondycję
 • Ten wszechstronny system prostujący pozwala na przeprowadzenie innych zabiegów chemicznych w tym samym dniu, z użyciem produktów CHI
 • Po zabiegu prostowania można użyć: CHI Ionic Permanent Shine Hair Color, CHI Ionic Shine Shades Liquid Hair Color, CHI Infra Environmental High Lift i CHI Ionic Color Illuminate Color-Enhancing Conditioner.

Tylko do użytku profesjonalnego!

Instrukcja użycia systemu do prostowania włosów CHI Deep Brillance Silk Conditioning Relaxer

 1. Przeprowadź analizę włosów i skóry głowy. System najlepiej stosować na włosach naturalnych lub farbowanych farbami CHI.
 2. Nie nakładaj systemu CHI Deep Brillance na włosy zniszczone, bardzo delikatne, rozjaśniane, farbowane farbami roślinnymi lub kilkukrotnie farbowane farbami z amoniakiem.
 3. Przygotuj skórę głowy nakładając krem ochronny CHI Deep Brillance Hair Scalp Protective Cream.
 4. Obficie spryskaj włosy CHI Keratin Mist - włosy muszą być mokre.
 5. Nałóż na wilgotne włosy Deep Brillance Serum Light Weight Leave –in Treatment.
 6. Produkt Deep Brillance Silk Conditioning Relaxer powinien być nakładany szybko – jeśli to możliwe, pracujcie na cztery ręce.
 7. Podziel włosy na cztery sekcje, pozostawiając 1,5cm pasmo delikatnego zarostu włosów przy twarzy, bokach i tyle głowy. Dwie sekcje z przodu i dwie sekcje z tyłu głowy. Linia podziału przód – tył powinna znajdować się około 2cm za najwyższym punktem na głowie.
 8. Pracuj na warstwach 6-7 milimetrów, nakładając preparat na włosy w odległości 1,5cm od skóry głowy. Przy włosach porowatych nie nakładaj na końce - zachowaj 2cm bez produktu.
 9. Zacznij nakładanie od sekcji z tyłu głowy.
 10. Po nałożeniu na cztery sekcje, zacznij nakładać na odrosty, ale 5mm od skóry głowy i na końce włosów, jeśli są porowate.
 11. Na koniec nałóż Relaxer Deep Brillance na warstwę pasma delikatnych włosów przy twarzy, bokach i tyle głowy.
 12. Gdy uzyskasz pożądany efekt, czyli efekt elastycznych włosów zacznij spłukiwać włosy. Płucz ciepłą wodą przez co najmniej 5 minut. Nie używaj silnego strumienia, ale obficie używaj wody.
 13. Nałóż szampon neutralizujący CHI Deep Brillance Neutralizing Shampoo, umyj delikatnie włosy i płucz, aż nie będzie widoczny różowy pigment zawarty w szamponie.
 14. Nałóż na 5 minut Odżywkę Moisture CHI Deep Brillance lub Proteinową maskę CHI Deep Brillance.
 15. Spłucz wodą odżywkę lub maskę.
 16. Nałóż na włosy Deep Brillance Serum Light Weight Leave-in Treatment.


Pojemność: 908 g

Marka:CHI
Seria:CHI Deep Brilliance
Pojemność:908 g

Produkty rekomendowane dla Ciebie