Royal Treatment Ultimate Control Lakier 284 g | Hair Spray Zobacz większe

Royal Treatment Ultimate Control Lakier 284 g | Hair Spray

Lakier do stylizacji Royal Treatment Ultimate Control Hair Spray

PRODUKT PROFESJONALNY DOSTĘPNY TYLKO DLA SALONÓW FRYZJERSKICH

Odkryj moc profesjonalnego stylu z Lakierem do Stylizacji CHI Royal Treatment Ultimate Control Hair Spray, dostępnym ekskluzywnie na strefafryzjera.com. Dedykowany dla fryzjerów pragnących osiągnąć perfekcyjne rezultaty, ten niezwykły produkt zapewnia liczne korzyści dla Twoich klientów i ich pięknych włosów.

  • Nadaje włosom pełną objętość i wyjątkowy połysk - dzięki zaawansowanej formule, lakier CHI Royal Treatment Ultimate Control Hair Spray sprawi, że fryzury będą prezentować się zdumiewająco, zawsze pełne życia i blasku.
  • Średnie/mocne utrwalenie i pełna kontrola nad fryzurą - niezależnie od rodzaju stylizacji, ten wszechstronny lakier pozwoli Ci osiągnąć idealne rezultaty, zapewniając trwałe utrwalenie i kontrolę nad fryzurą przez cały dzień.
  • Zabezpiecza włosy przed wysoką temperaturą i wilgocią - nie martw się o negatywny wpływ narzędzi do stylizacji na ciepło czy wilgotne otoczenie. CHI Royal Treatment Ultimate Control Hair Spray chroni włosy, utrzymując je zdrowymi i promiennymi.
  • Idealny do układania włosów z pomocą suszarki - wsparcie dla fryzjerów podczas tworzenia idealnych fryzur, lakier ten sprawdzi się podczas suszenia włosów, utrzymując ich kształt i objętość.

Nie czekaj dłużej i wypróbuj lakier do stylizacji CHI Royal Treatment Ultimate Control, by zobaczyć różnicę! Spraw, aby Twoi klienci cieszyli się perfekcyjnym wyglądem, dzięki temu niezastąpionemu narzędziu w Twoim arsenale fryzjerskim. Zamów już dziś na strefafryzjera.com!

Sposób użycia:

Dobrze wstrząśnij. Równomiernie spryskaj włosy z odległości 20-25cm, by wygładzić fryzurę i dodać jej natychmiastowego połysku.

Pojemność: 284 g

Marka:CHI
Seria:New CHI Royal Treatment
Pojemność:284 g
Rodzaj kosmetyku:Lakier
Rodzaj włosów:Każdy rodzaj włosów
Działanie:Nadanie objętości
Wiodące składniki:Wyciąg z białej trufli i perły

Produkty rekomendowane dla Ciebie