Suszarka do włosów CHI Lite Carbon Fiber Dryer (bardzo lekka) | Farouk Zobacz większe

Suszarka do włosów CHI Lite Carbon Fiber Dryer (bardzo lekka) | Farouk

Suszarka do włosów CHI Lite Carbon Fiber Dryer

Niesamowita lekkość, niewiarygodna wydajność

CHI Lite Carbon to nadzwyczajna suszarka o unikalnej lekkości – ważąca mniej niż 0,5 kg, dzięki czemu jest niezwykle wygodna w użyciu nawet przez cały długi dzień w salonie fryzjerskim. Nie musisz już obawiać się o zmęczone ręce! Jej obudowa wykonana jest z włókien węglowych, co gwarantuje trwałość i wytrzymałość, jednocześnie zachowując minimalną wagę urządzenia.

Zaawansowana technologia dla Twoich włosów

Nasz profesjonalny model CHI Lite Carbon nie tylko zaskakuje lekkością, ale również technologią, która stoi za tym niewielkim urządzeniem. Wyposażona w potężny silnik Ceramic DC o mocy 1600W, ta suszarka dostarcza szeroki, bezpośredni przepływ powietrza. To zapewnia szybkie i skuteczne suszenie włosów, bez obawy o ich przesuszenie czy uszkodzenie.

Obrotowy koncentrator dla precyzyjnej stylizacji

Zamieszczone w suszarce CHI Lite Carbon urządzenie obrotowe o zakresie 180 stopni umożliwia precyzyjne skierowanie strumienia powietrza tam, gdzie najbardziej go potrzebujesz. To doskonałe rozwiązanie dla fryzjerów, którzy pragną mieć pełną kontrolę nad procesem stylizacji.

Odkryj moc maksymalnej jonizacji

CHI Lite Carbon wykorzystuje technologię Maksymalnej Jonizacji, która skutecznie redukuje statyczne naelektryzowanie włosów i zapewnia im zdrowy, lśniący wygląd. Tworzenie perfekcyjnej fryzury nigdy nie było tak proste!

Kluczowe zalety:

  • jest ekstremalnie lekka (mniej niż 0,5kg) – obudowa jest zrobiona z włókien węglowych.
  • dostarcza szerokiego, bezpośredniego przepływu powietrza
  • 1600 W Ceramic DC Motor - cichy, a zarazem mocny napływ powietrza
  • Obrotowy koncentrator 180 stopni
  • Technologia Maksymalnej Jonizacji

Odkryj lekkość i wydajność CHI Lite Carbon – profesjonalnej suszarki, która stanie się kluczem do twoich codziennych stylizacji! Niezależnie od tego, czy tworzysz fryzurę dla klienta w salonie, czy dbasz o własne włosy, ta suszarka z pewnością spełni twoje oczekiwania. Zainwestuj w narzędzie, które łączy komfort i profesjonalizm.

Marka:CHI

Produkty rekomendowane dla Ciebie