Dermozon - Maść z ozonem dla wymagającej skóry 30 ml Zobacz większe

Dermozon - Maść z ozonem przyspieszająca regenerację skóry 30ml

Maść Dermozon to innowacyjny produkt do pielęgnacji wymagającej skóry opracowany przez dr K. Klimasa na bazie czynnego biologicznie ozonu. Dzięki dużej zawartości naturalnych składników aktywnych produkt wspiera naturalne procesy regeneracji naskórka, wnika w jego głębokie warstwy, odżywia go i uelastycznia. Doskonale sprawdza się jako wsparcie podczas leczenia trudno gojących się ran, odleżyn i różnego rodzaju problemów skórnych. To uniwersalny kosmetyk, który może być stosowany zarówno przez dorosłych, osoby starsze, jak dzieci.

Maść z ozonem dla wymagającej skóry – Dermozon

Ozon to gaz występujący naturalnie w atmosferze ziemskiej, jest odmiana alotropową tlenu. W maści Dermozon został wykorzystany ze względu na swoje cenne właściwości kosmetyczne: działa odkażająco – bakteriobójczo, grzybobójczo i wirusobójczo – poprawia krążenie, przyspiesza naturalne procesy odbudowy skóry, odmładza i dotlenia komórki. Doskonale łączy się z kwasami tłuszczowymi, tworząc tzw. ozonki, które rozpadają się pod wpływem kontaktu z powierzchnią naskórka, co pozwala przetransportować składniki odżywcze w jego znacznie głębsze warstwy. Zwierające ozon kosmetyki są więc dużo skuteczniejsze niż te bez niego.

Kto może stosować maść Dermozon?

Maść z ozonem Dermozon doskonale nadaje się zarówno do codziennej pielęgnacji wrażliwej, delikatnej skóry (np. w przypadku łuszczycy, trądziku lub AZS), jak i do stosowania w sytuacjach, kiedy konieczne jest wsparcie przy radzeniu sobie z konkretnymi problemami. Jak działa? Przede wszystkim:

  •         wspomaga gojenie się ran, otarć i oparzeń;
  •         łagodzi podrażnienia;
  •         ułatwia leczenie odleżyn i zapobieganie im;
  •         zapobiega powstawaniu blizn;
  •         sprawdza się do pielęgnacji skóry po niektórych zabiegach kosmetycznych i dbania o świeże tatuaże.

Moc naturalnych składników odżywczych – oliwa z oliwek i masło kakaowe

Skuteczne działanie łagodzące i silne właściwości odżywcze maści Dermozon wynikają z jej starannie opracowanego składu. Formuła kosmetyku oprócz czynnego biologicznie ozonu zawiera dwa składniki aktywne będące bogatym źródłem substancji odżywczych: oliwę z oliwek oraz masło kakaowe. Ozon trwale łączy się z nimi, sprawiając, że zawarte w nich mikro- i makroelementy docierają do bardzo głębokich warstw skóry, wzmacniając ją, regenerując i odżywiając od wewnątrz.

Oliwa z oliwek działa odmładzająco, antyoksydacyjnie i przeciwzmarszczkowo. Zapewnia skórze optymalne nawilżenie i pomaga dbać o jej naturalną barierę hydrolipidową. Wspiera procesy regeneracyjne naskórka, ma właściwości odświeżające i wzmacniające. Pomaga radzić sobie z trądzikiem i zmniejsza widoczność blizn. Z kolei masło kakaowe intensywnie nawilża skórę, natłuszcza ją, poprawia jej jędrność i elastyczność. Odżywia ją i wspomaga jej szybką odbudowę.

Uniwersalna maść z ozonem do pielęgnacji skóry

Innowacyjna maść wykorzystująca niezwykłe właściwości czynnego biologicznie ozonu to produkt, który doskonale sprawdza się do użytku profesjonalnego w salonach kosmetycznych, kosmetologicznych, fryzjerskich i studiach tatuażu. Warto również polecać go klientom do stosowania w domu, jako wsparcie po różnego typu zabiegach wymagających naruszenia ciągłości naskórka lub do pielęgnacji wrażliwej i uszkodzonej skóry. To uniwersalny kosmetyk pomagający poradzić sobie z wieloma zróżnicowanymi problemami w łatwy i szybki sposób!