POKAZ ALTER EGO SHOW 2019 w Warszawie

Po ogromnym zeszłorocznym sukcesie wydarzenia przyszedł czas na kolejną edycję prestiżowego pokazu marki z udziałem włoskich oraz polskich artystów stylistów, podczas którego na scenie wystąpi ponad 30 modelek i modeli. Wydarzenie odbędzie się w niedzielę, 24 marca w Hotelu Novotel Warszawa Airport, ul. 1 Sierpnia 1 (narożnik Żwirki i Wigury) w Warszawie. Na pokazie Alter Ego Italy Show 2019 nie zabraknie światowych gwiazd fryzjerstwa. Swoją obecnością zaszczycą gości Pino Andresini oraz Roberto Martinod. Dwóch włoskich mistrzów zawodu, którzy zaprezentują Państwu przygotowaną specjalnie na potrzeby drugiej edycji wydarzenia kolekcję wiosna/lato The Best of The Story.

Bilety do kupienia po zalogowaniu: BILET NA POKAZ

 

POZNAŃ Warsztaty z damskich strzyżeń z EDGARS ZABLOCKIS

Na targach fryzjerskich LOOK 2019 odbędzie się cykl wyjątkowych szkoleń z dyrektorem kreatywnym Farouk Systems Russia Edgarsem Zablockisem. W listopadzie 2018 był on gwiazdą pokazu Farouk Hair Show w Sopocie.

W związku z tak wielkim zainteresowaniem Edgars Zablockis po raz kolejny odwiedzi Polskę, jednak tym razem pojawi się na targach fryzjerskich LOOK 2019 (6-7 kwietnia) w Poznaniu.

W dniach 5 – 7.04 poprowadzi on cztery szkolenia ze strzyżeń, podczas których zaprezentuje trzy fryzury.

Bilety do kupienia po zalogowaniu: BILET - EDGARS ZABLOCKIS

Edgars Zablockis

StrefaFryzjera.com - Profesjonalny Sklep Fryzjerski Online


StrefaFryzjera.com to profesjonalny sklep fryzjerski online stworzony dla fryzjerów i hurtowni fryzjerskich. Znajdziesz tutaj najwyższej jakości kosmetyki do włosów. Zachwyć swoich klientów najlepszymi farbami do włosów, zadbaj o produkty do pielęgnacji i twórz spektakularne upięcia przy pomocy najlepszych produktów do stylizacji włosów. Odmień oblicze Twojego salonu i wprowadź go na najwyższy poziom!

Kosmetyki do pielęgnacji włosów

Produkty do pielęgnacji włosów to takie, które pomagają kontrolować właściwości i zachowanie włosów, dzięki czemu można je utrzymać w kontrolowany i pożądany sposób. Szampony do włosów, których głównym celem jest oczyszczenie włosów i skóry głowy, świetnie spełniają też inne funkcje takie jak zwiększenie objętości czy też dłuższe utrzymanie koloru na włosach. Znajdziesz tutaj także najlepsze odżywki i maski do włosów oraz poznasz odżywczą moc serum i olejków do włosów.  

Kosmetyki do stylizacji włosów

Kreatywne stylizacje potrzebują profesjonalnych kosmetyków fryzjerskich. Lakiery zwiększające objętość, nabłyszczacze, pianki nawilżające czy produkty odbijające włosy od nasady to produkty potrzebne w każdym salonie fryzjerskim. 

Kosmetyki do koloryzacji włosów

Farby do włosów, rozjaśniacze, proszki rozjaśniające znajdują się w każdym salonie fryzjerskim. Korzystaj z najlepszych marek na rynku. 

Systemy i kuracje dla włosów

Poznaj najlepsze systemy regeneracyjne dla włosów, zapobiegające ich wypadaniu oraz bezpieczne techniki trwałego prostowania i ondulacji. 

Promocje fryzjerskie

Szukasz najlepszych, fryzjerskich kosmetyków w hurtowej cenie? Sprawdź najnowsze promocje, dzięki którym zaoszczędzisz. Więcej za mniej! 

Profesjonalny sprzęt i akcesoria fryzjerskie

Bezpieczne narzędzia fryzjerskie sprawią, że włosy klientów będą wyglądać zdrowo cały czas. Znajdziesz tu najlepsze suszarki, profesjonalne prostownice fryzjerskie i inne narzędzia i akcesoria. 

Męskie kosmetyki do włosów

Szukasz prawdziwie męskich kosmetyków do włosów? To miejsce przeznaczone jest dla mężczyzn dbających o wygląd swoich włosów. 

Edukacja i inspiracja dla fryzjerów

Szkolenia fryzjerskie to podstawa rozwoju w pracy fryzjera. Poznaj najnowsze trendy i zdobądź umiejętności, które pozwolą wyprzedzić konkurencję.