Bioelixire Serum Jedwab i Witamina A + filtr UV 20 ml Zobacz większe

Bioelixire Serum Jedwab i Witamina A + filtr UV 20 ml

Wzmocnij włosy z Bioelixire Silikonowe Serum z Jedwabiem, Witaminą A, Koenzymem Q10 i Filtrem UV

Jesteś fryzjerem, który zawsze poszukuje produktów wysokiej jakości, które pomogą Ci wydobyć naturalne piękno włosów Twoich klientów? Zapraszamy do odkrycia Bioelixire Silikonowe Serum z Jedwabiem, Witaminą A, Koenzymem Q10 i Filtrem UV. Ten przełomowy produkt zapewni ochronę, nawilżenie i blask, na który zasługują włosy Twoich klientów.

Bioelixire serum - Twoje tajne narzędzie do ochrony i regeneracji włosów

Serum Bioelixire to mieszanka naturalnych składników, które odżywiają włosy od wewnątrz. Jedwab, witamina A i koenzym Q10 przenikają głęboko, odżywiają i odbudowują włosy, dając im moc i zdrowy wygląd. Silikony tworzą ochronny film, który zatrzymuje odparowywanie wody i blokuje szkodliwe substancje.

Ożyw włosy dzięki mocy naturalnych składników

Jedwab, witamina A, koenzym Q10 i filtr UV są składnikami, które zapewniają włosom optymalne nawilżenie, zwiększają ich wytrzymałość i chronią przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Włosy stają się bardziej elastyczne, lśniące i łatwe do ułożenia.

Pielęgnacja włosów jest teraz łatwiejsza

Chcesz chronić włosy swoich klientów, jednocześnie oszczędzając czas? Bioelixire Serum jest łatwe do nałożenia. Wystarczy rozetrzeć kilka kropel w dłoniach i równomiernie rozprowadzić na całej długości włosów. Nie wymaga spłukiwania, co czyni go idealnym produktem do pielęgnacji na ostatnim etapie stylizacji.

Zadbaj o zdrowie i piękno włosów swoich klientów. Spróbuj Bioelixire Silikonowe Serum z Jedwabiem, Witaminą A, Koenzymem Q10 i Filtrem UV. Zamów już dziś!


Korzyści dla twoich włosów:

  • olejek do włosów przywraca naturalny poziom nawilżenia włosów
  • chroni przed promieniowaniem UV
  • odbudowuje zniszczoną strukturę włosa
  • zwiększa połysk

Pojemność:
20 ml
Marka:Bioelixire
Pojemność:20 ml
Rodzaj kosmetyku:Olejek
Działanie:Wzmocnienie

Produkty rekomendowane dla Ciebie