Alter Ego EgoBond Krok 8 Bond Intense 100 ml [2627] Zobacz większe

Alter Ego EgoBond Krok 8 Bond Intense Maska intensywnie nawilżająca 100 ml

Alter Ego EgoBond Krok 8 Bond Intense Maska intensywnie nawilżająca 100 ml [2627]

Maska intensywnie nawilżająca

Wysoce skoncentrowana maska odbudowująca. Wzbogacona w kompleks Keravis Bond. Dodaje miękkości i połysku, intensywnie nawilża i wygładza włosy.

EgoBond Intense Mask to intensywnie nawilżająca maska regenerująca przeznaczona do pielęgnacji włosów bezpośrednio po profesjonalnych zabiegach chemicznych przeprowadzanych w salonach fryzjerskich, które mogą przyczyniać się do zniszczenia i przesuszenia pasm. Zawiera innowacyjny kompleks Keravis™ Bond Technology, czyli starannie opracowaną kompozycję protein i aminokwasów, które odbudowują uszkodzone mostki dwusiarczkowe wewnątrz struktury włosa, wzmacniają ją i regenerują, zwiększając jej odporność na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych. Maska dzięki bardzo skoncentrowanej formule zapewnia pasmom optymalny poziom nawilżenia, elastyczność i sprężystość, dodaje im objętości, miękkości, sprawia, że stają się lśniące i jedwabiście gładkie. Powinna być stosowana wraz z innymi kosmetykami z linii EgoBond.

Stosowanie: Maskę należy rozprowadzić na wilgotnych, osuszonych ręcznikiem włosach po umyciu ich szamponem z linii EgoBond, pozostawić na ok. 10 minut, a następnie spłukać ciepłą wodą.

  • Maska odbudowująca o wysoce skoncentrowanej formule
  • Wzbogacona w kompleks Keravis Bond
  • Przywraca włosom prawidłowy poziom nawilżenia
  • Wygładza włosy, nadając im miękkość i połysk
  • pH 4.5 – 5.0

Sposób użycia:

Umyj włosy szamponem EgoBond i osusz je ręcznikiem. Aplikuj maskę na długość włosów i na końce. Pozostaw na 10 minut, a następnie spłucz.

Marka:Alter Ego Italy
Seria:EgoBond
Pojemność:100 ml

Produkty rekomendowane dla Ciebie