Alter Ego EgoBond Krok 0 Bond Primer 125 ml [2629] Zobacz większe

Alter Ego EgoBond Krok 0 Bond Primer 125 ml [2629]

Alter Ego EgoBond Krok 0 Bond Primer 125 ml - Preparatory Treatment [2629]

Kuracja przygotowująca

Primer z kompleksem Keravis Bond, który poprawia absorpcję zabiegu odbudowującego EgoBond. Wzmacnia i chroni strukturę włosów.

EgoBond Primer to podkład należący do kompleksowej kuracji EgoBond, która chroni włosy przed przesuszaniem się i zniszczeniem podczas profesjonalnych zabiegów chemicznych przeprowadzanych w salonach fryzjerskich. Przeznaczony jest do stosowania przed pozostałymi kosmetykami z serii, aby zwiększyć stopień ich wchłaniania się, a co za tym idzie, zintensyfikować ich działanie i poprawić skuteczność. Zawiera innowacyjną technologię Keravis™ Bond, czyli złożony kompleks protein i aminokwasów, dzięki czemu wzmacnia włosy, zabezpiecza integralność ich struktury, naprawia uszkodzone wiązania dwusiarczkowe i uzupełnia ubytki białek. Poprawia właściwości nawilżające i nabłyszczające innych preparatów z linii. Stosowanie: EgoBond Primer należy nałożyć na suche włosy na całej ich długości włącznie z końcówkami i pozostawić na ok. 10 minut, następnie bez spłukiwania rozprowadzić na pasmach EgoBond Locker i odczekać 10-40 minut. Na koniec wystarczy spłukać włosy wodą, a później umyć je szamponem EgoBond i zastosować maskę z tej samej linii.

Sposób użycia: 

Aplikuj na suche włosy, spryskując je od nasady po końcówki. Pozostaw na 10 minut. Nie spłukuj. Następnie nanieś Bond Locker (krok 3), od nasady po końce.

Rekomendowany czas trzymania: 10 – 40 min. Spłucz, a następnie użyj szamponu EgoBond (krok 4) oraz wybranej maski Egobond, która będzie najbardziej odpowiednia do twojego rodzaju włosów.

Marka:Alter Ego Italy
Seria:EgoBond
Pojemność:125 ml

Produkty rekomendowane dla Ciebie