Alter Ego ShapEgo Maska przeciwdziałająca puszeniu się włosów 1000 ml / Taming mask Zobacz większe

Alter Ego ShapEgo Maska przeciwdziałająca puszeniu się włosów 1000 ml / Taming mask

Alter Ego ShapEgo Maska przeciwdziałająca puszeniu się włosów 1000 ml / Taming mask

Taming Mask to maska stworzona specjalnie dla fryzjerów, którzy wykonują zabiegi prostowania włosów. Jej formuła jest bogata i kremowa, a składniki aktywne zawarte w produkcie zapewniają dogłębne nawilżenie, odżywienie oraz rozplątanie włosów. Maskę można stosować również jako codzienny produkt pielęgnacyjny dla włosów, szczególnie tych zniszczonych i suchych.

K1 KERAVIS, aktywny składnik maski, składa się z aminokwasów i protein roślinnych, które zapewniają włosom siłę, połysk i nawilżenie.

K2 KERADYNTM HH to innowacyjny środek odżywiający, który odbudowuje powierzchnię włosów, wyrównując ich włókna i zwiększając gładkość.

Olej z baobabu, pochodzący z Senegalu, to kolejny składnik aktywny, bogaty w witaminy E i C, który chroni i odżywia włosy, czyniąc je bardziej elastycznymi i miękkimi.

Natomiast masło shea odżywia, nawilża i nadaje włosom elastyczność, co sprawia, że stają się miękkie, zdrowe i błyszczące.

Działanie antystatyczne maski sprawia, że włosy są proste, jedwabiste i elastyczne, bez obciążania ich. Taming Mask to doskonały produkt dla fryzjerów, którzy chcą zapewnić swoim klientom długotrwałe efekty zabiegu prostowania, a także dla osób dbających o włosy i potrzebujących dogłębnej pielęgnacji.

SKŁADNIKI AKTYWNE

K1 KERAVIS: Aktywny składnik skomponowany z aminokwasów i protein roślinnych, zapewniający włosom siłę, połysk i nawilżenie.

K2 KERADYNTM HH innowacyjny środek odżywiający, odbudowuje powierzchnię włosów zniszczonych poprzez wyrównanie ich włókien i zwiększenie gładkości.

OLEJ Z BAOBABU: Pochodzi z Senegalu, posiada wiele korzystnych właściwości, jest bogaty w witaminę E i C, chroni i odżywia włosy, czyniąc je elastycznymi i miękkimi.

MASŁO SHEA: Odżywia, głęboko nawilża i nadaje włosom elastyczność, dzięki czemu natychmiast stają się miękkie, zdrowe i błyszczące.

Produkty rekomendowane dla Ciebie