Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Alter Ego Plasmante Neutralizer 750 ml Zobacz większe

Alter Ego Plasmante Neutralizer 750 ml

Alter Ego Plasmante Neutralizer Uniwersalny płyn neutralizujący 750 ml

Neutralizator odpowiedni dla wszystkich typów włosów. Działa od wewnątrz, chroniąc włos. Nie ma potrzeby ściągania wałków w trakcie używania neutralizera, ponieważ jego formuła wnika głęboko w strukturę włosa. Neutralne pH regeneruje wiązania siarczkowe wewnątrz włosa przywracając lokom połysk i elastyczność.

 

Sposób użycia: Kiedy czas trzymania płynu do trwałej dobiegnie końca, nie ściągaj wałków – dobrze spłucz włosy ciepłą wodą i przejdź do neutralizacji. Użyj specjalnego aplikatora, aby nanieść neutralizer bezpośrednio na każdy wałek. Pozostaw na 10 minut, następnie odwiń wałki i dokładnie spłucz. W przypadku bardzo długich włosów przedłuż czas trzymania o dodatkowe 5 minut. Wysusz włosy ręcznikiem i aplikuj Rebalancing Spray.

 

Ostrzeżenie: zawiera nadtlenek wodoru. Unikać kontaktu z oczami. W przypadku dostania się produktu do oczu, natychmiast spłukać wodą. Używać rękawiczek.

Marka:Alter Ego Italy
Seria:Plasmante
Pojemność:750 ml