BlondEgo Ultra 9 Lightener Powder Szary bezpyłowy proszek 100 g Zobacz większe

BlondEgo Ultra 9 Lightener Powder Szary bezpyłowy proszek 100 g

BlondEgo Ultra 9 Lightener Powder Szary bezpyłowy proszek 100 g

Szary bezpyłowy proszek rozjaśniający do 9 tonów do intensywnego rozjaśniania

Szary bezpyłowy proszek rozjaśniający. Idealny do intensywnego oraz precyzyjnego rozjaśniania włosów aż do 9 poziomów. Kremowa formuła uzyskana po połączeniu proszku z aktywatorem zapewnia wysoką neutralizację kolorów podczas rozjaśniania. Formuła proszku wzbogacona została
 o Pro-Light System, dzięki czemu nie narusza struktury włosa, pozwala na szybkie rozjaśnienie (do 5 tonów w 30 minut) oraz jest bardzo wydajna przy rozjaśnianiu do 9 tonów w 60 minut.

Sposób użycia:

Wymieszaj szary proszek Ultra 9 Lightener z aktywatorem 10,20 lub 30 vol. 2 w zależności od pożądanego poziomu rozjaśnienia (proporcje - 1:2 intensywne rozjaśnienie / 1:3 średnie rozjaśnienie).  Nie mieszaj preparatów w metalowych miseczkach.

Aplikacja:

Nałóż rozjaśniacz na suche włosy, pozostaw aż do 60 minut oceniając stopień wrażliwości struktury włosa. Następnie obficie spłucz włosy i umyj szamponem do włosów blond -Blonde Maintain Shampoo, aby dokładnie je oczyścić. Kontynuuj pielęgnację zgodnie z rodzajem włosów.

Ważne:

Nie nakładaj preparatu na skórę głowy. Produkt nie jest odpowiedni do całkowitej dekoloryzacji. Zawsze ubieraj rękawiczki ochronne. Unikaj kontaktu z oczami i skórą. W przypadku dostania się preparatu do oczu, natychmiast przemyj je dużą ilością letniej wody. W momencie utrzymywania się podrażnienia skóry skontaktuj się z lekarzem. Unikaj kontaktu ze skórą. Nie podgrzewaj preparatu powyżej 40 stopni i nie używaj pod źródłem ciepła. Produkt przeznaczony tylko do profesjonalnego użytku. Przed użyciem dokładnie zapoznaj się z ostrzeżeniami.

Produkty rekomendowane dla Ciebie