ALTER EGO SHOW 2019 - Bilet na pokaz fryzjerski w Warszawie Zobacz większe

ALTER EGO SHOW 2019 - Bilet na pokaz fryzjerski w Warszawie

ALTER EGO ITALY SHOW 2019 - Bilet na pokaz fryzjerski w Warszawie

Termin: 24 marca 2019

Po ogromnym, zeszłorocznym sukcesie wydarzenia przyszedł czas na kolejną edycję Alter Ego Italy Show 2019. To drugi organizowany w Polsce prestiżowy pokaz marki z udziałem włoskich oraz polskich artystów stylistów, podczas którego na scenie wystąpi ponad 30 modelek i modeli.

Wydarzenie odbędzie się w niedzielę, 24 marca w Hotelu Novotel Warszawa Airport przy ul. 1 Sierpnia 1 (narożnik Żwirki i Wigury) w Warszawie.

 

Na pokazie Alter Ego Italy Show 2019 nie zabraknie światowych gwiazd fryzjerstwa. Swoją obecnością zaszczycą gości Pino Andresini oraz Roberto Martinod. Dwóch włoskich mistrzów zawodu, którzy zaprezentują Państwu przygotowaną specjalnie na potrzeby drugiej edycji wydarzenia kolekcję wiosna/lato “The Best of The Story”.

 

Pino Andresini – z marką Alter Ego Italy współpracuje od 5 lat. Edukator, mentor, niezwykła postać ciesząca się ogromnym uznaniem w branży fryzjerskiej. Profesjonalista przepełniony pasją, dzięki której stworzył swoją własną technikę koloryzacji “Shading”. Swoje życie opiera na kolejnych zawodowych wyzwaniach, które inspirują go i sprawiają, że nieustannie dąży do perfekcji.

 

Roberto Martinod – znakomity włoski stylista, prekursor, kluczowy członek międzynarodowego zespołu Alter Ego. Prowadził szkolenia I pokazy w całej Europie, USA, Kanadzie I Brazylii. W 2018 roku uczestniczył w pokazie Alter Ego w Warszawie I zakochał się w Polsce.

 

Yugine - Grzegorz Grudziński – fryzjer, makijażysta, piosenkarz, osoba o wielu talentach budzący bardzo dużo emocji. Grzegorz pracował jako artysta dla wielu stacji TV oraz najlepszych fotografów. Był odpowiedzialny za wizerunek wielu polskich gwiazd estrady.

 

Na scenie pojawią również się wybitni edukatorzy z Polski, między innymi:

Monika Królikowska i Grzegorz Wrona - należą oni do grona najzdolniejszych stylistów młodej generacji w Polsce. Bardzo pracowici, ambitni, otwarci na światowe nowości pasjonaci zawodu, kochający światowe trendy. Oboje dzięki swoim ogromnym zdolnościom jak i umiejętnościom dydaktycznym prowadzą szkolenia fryzjerskie na terenie całego kraju. Inspirują ich prace takich osobistości jak Guy Tang, Mouniiiir, Tony & Guy, czy Patrick Kalle. Na swoim koncie mają szkolenia we Włoszech, Holandii, Wielkiej Brytanii i Polsce.

Magdalena Dobosz – europejskiej klasy stylistka fryzur specjalizująca się w upięciach włosów, która w zawodzie pracuje od 15 lat. Inspiracją dla kolekcji tworzonych przez Magdalenę są najlepsi światowi styliści, między innymi: Farrukh Shamuratov, Georgiy Kot, Guy Tang oraz Patrick Kalle. Magdalena to niesamowicie pracowita osoba, która dzięki swojemu niezwykłemu talentowi oraz samozaparciu w dążeniu do celu, dziś pojawia się na wielu szkoleniach w roli edukatora, co daje jej ogromną satysfakcję.

 

Barber Jakub Bieńkowski - zdolny i ambitny stylista specjalizujący się w nowoczesnym fryzjerstwie męskim, które nawiązuje do tradycyjnego barberingu. Jakub fryzjerstwem zajmuje się od ponad 18 lat. Zawodu uczył się i uczy w Anglii. W 2007 rozpoczął pracę salonie barberskim w Londynie, następnie podjął kolejną w Adapt Barbers w Brighton, gdzie do dziś raz w miesiącu przyjmuje Klientów.

 

W trakcie pokazu goście będą mieli okazję zakupu kosmetyków oraz narzędzi w bardzo atrakcyjnych cenach.

 

Udział w pokazie marki Alter Ego Italy to ogromna dawka inspiracji oraz możliwość poznania nowych trendów i technik fryzjerskich.

Na miejscu na gości czekać będzie smaczny lunch, dobra kawa i oczywiście wspaniała atmosfera.

 

Jako gości specjalnych zaprosiliśmy dziennikarzy zajmujących się kosmetykami, znane polskie blogerki i aktorki.

 

W pokazie wykorzystane zostaną stroje z najnowszej kolekcji marki Bizuu.

Zobacz jak było na poprzedniej edycji ALTER EGO ITALY SHOW: