Nanoplex Saszetki - Zestaw na 1 zabieg (3,5ml+15ml) Zobacz większe

Nanoplex Saszetki - Zestaw na 1 zabieg (3,5ml+15ml)

Nanoplex Saszetki - Zestaw na 1 zabieg (3,5ml+15ml)

Rewolucyjna kuracja odbudowująca mostki dwusiarczkowe w saszetkach.

Zestaw na jedną kurację przy średniej długości włosów.

Zestaw zawiera:

  • 1 saszetkę Nanoplex Magic No. 1 (3,5 ml)
  • 1 saszetkę Nanoplex Touch No. 2 (15ml)

Nanoplex Magic Touch to ekskluzywny kompleks substancji organicznych, który działa synergicznie ze wszelkimi zabiegami z użyciem środków chemicznych. Kompleks ten wyraźnie wspomaga i wzmacnia włókna keratynowe, dając niewiarygodne efekty i pomagając strukturze włosa uzyskać zdrowy wygląd i elastyczność.

Stosowanie Nanoplex Magic Touch z usługą utleniania:

Przed rozpoczęciem

Uwaga: Poniższe instrukcje odnoszą się do ilości proszku do utleniania, jakiej należy użyć, nie do ilości nadtlenku.

Na każde 15 g proszku do utleniania dodaj 3,5 ml Nanoplex Magic No. 1 (=1 saszetka).

Na każde 30 g proszku do utleniania dodaj 7 ml Nanoplex Magic No. 1 (=2 saszetki).

Ważne: Nie należy przekraczać ilości 30 g proszku do utleniania i 7 ml (=2 saszetki) kompleksu Magic No. 1 na miseczkę.

Jeśli zamierzasz użyć więcej niż 30 g proszku do utleniania, równo rozdziel mieszankę do dwóch lub więcej miseczek. W każdej miseczce mieści się maksymalnie 30 g proszku do utleniania + 7 ml kompleksu Magic No. 1 (=2 saszetki).

Sposób użycia:

Przygotuj utleniacz z nadtlenku zgodnie z zaleceniami producenta, a następnie dodaj Nanoplex Magic No. 1 zgodnie z wyjaśnieniem powyżej. Nałóż mieszankę na włosy jak zwykle, przestrzegając standardowych środków ostrożności wymienionych w zaleceniach producenta utleniacza, często kontrolując proces utleniania.

Dokładnie spłucz mieszankę wodą, NIE używając szamponu.

Nałóż Nanoplex Touch No. 2 na włosy od nasady aż po końce, starannie rozprowadzając produkt przy użyciu grzebienia. Pozostaw na włosach na 10 minut. Spłucz produkt, a następnie umyj włosy szamponem, nałóż odżywkę lub maskę, a na koniec ułóż jak zwykle.

Ważne: Rozjaśniając włosy metodą high-lift lub z użyciem utleniacza, zawsze starannie monitoruj proces.

Stosowanie Nanoplex Magic Touch z usługą koloryzowania

Metoda aplikacji NANOPLEX jest niezwykle prosta. Aby uzyskać maksymalną skuteczność, należy postępować zgodnie z zaleceniami producenta farby do włosów.

Przed rozpoczęciem

W każdej miseczce mieści się maksymalnie 60 g farby + 3,5 ml Magic No. 1 (=1 saszetka).

Ważne: Maksymalna ilość produktu na miseczkę to zawsze 3,5 ml (=1 saszetka) Magic No 1. Jeśli usługa wymaga więcej niż 60 g farby do włosów, równo rozdziel mieszankę do dwóch miseczek. Nigdy nie przekraczaj ilości 60 g farby do włosów na miseczkę.

Sposób użycia

Przygotuj 60 g farby do włosów, wlej ilość nadtlenku określoną przez producenta i dodaj 3,5 ml (=1 saszetkę) Nanoplex Magic No. 1.

Po zakończeniu ekspozycji włosów na działanie mieszanki, dokładnie spłucz ją wodą, NIE używając szamponu.

Nałóż Nanoplex Touch No. 2 na włosy od nasady aż po końce, starannie rozprowadzając produkt przy użyciu grzebienia. Pozostaw na włosach na 10 minut. Dokładnie spłucz produkt, a następnie umyj włosy szamponem, nałóż odżywkę lub maskę, a na koniec ułóż jak zwykle.

Ważne: Zawsze starannie monitoruj proces.

Kolor będzie jaśniejszy i utrzyma się dłużej.

Stosowanie Nanoplex Magic Touch przy zabiegu z keratyną

Nanoplex daje doskonałe efekty w połączeniu z zabiegiem z keratyną. Zastosuj produkt przed zabiegiem, a uzyskasz jedwabiste, miękkie, pełne połysku, wzmocnione włosy.

Sposób użycia

Przygotuj mieszankę z 15% (15 ml) Magic No. 1 i 85% (85 ml) wody w butelce z aplikatorem (nie z rozpylaczem). Aplikując na włosy, dopilnuj, by produkt równomiernie wnikał w ich powierzchnię.

Pozostaw na włosach na 5 minut, a następnie, BEZ spłukiwania, nałóż Nanoplex Touch No. 2, rozprowadzając produkt równomiernie. Pozostaw na włosach na 10-20 minut.

Następnie przeprowadź zabieg z keratyną zgodnie z zaleceniami producenta.

Efekty zastosowania Nanoplex będą zachwycające. Włosy będą dobrze odżywione i gładkie jak nigdy dotąd, a przy tym mocne i elastyczne.

Nanoplex Magic Touch: pożegnaj zniszczone włosy, powitaj pomysłowość!