CHI Professional Bond & Seal Spray wzmacniający z konopiami i aloesem 237 ml Zobacz większe

CHI Professional Bond & Seal Spray wzmacniający z konopiami i aloesem 237 ml

CHI Professional Bond & Seal Spray wzmacniający z aloesem i olejem konopnym 237 ml

Zawiera naturalne substancje, które uszczelniają i wzmacniają włosy w trakcie zabiegu farbowania i rozjaśniania włosów. Konopie bogate są w kwasy tłuszczowe, proteiny i witaminy, które sprawiają, że włosy są silne i odżywione. Aloes ma właściwości wygładzające, dobrze nawilża włosy i skórę głowy. Sposób użycia: Obficie spryskaj włosy i skórę głowy przed farbowaniem lub rozjaśnianiem, aby wzmocnić włosy i zrównoważyć porowatość i pH włosów. Spray może być używany podczas zabiegu w celu spowolnienia procesu rozjaśniania. Można używać codziennie jako odżywkę bez spłukiwania w celu domknięcia łusek i dodania włosom blasku.

 

Olej konopny - olej z nasion konopi siewnych zawiera wiele kwasów tłuszczowych, białek, witamin i składników odżywczych, które są korzystne dla zdrowia włosów. Pomoże zapobiec niszczeniu włosów podczas zabiegu rozjaśniania.

Aloes - bogaty w aminokwasy, niezbędne składniki odżywcze, witaminy, cukier, wodę i polisacharydy. Zapewnia doskonałe właściwości pielęgnacyjne i ochronę, ma działanie kojące na przesuszone włosy i skórę głowy. Aminokwasy poprawiają elastyczność i wytrzymałość, a cukier, woda i polisacharydy są naturalnym humektantem, który utrzymuje prawidłowy poziom wilgotności  włosów.

 

  • Wzmacnia włosy i chroni skórę głowy, rozjaśniając do poziomu 9+. 
  • Niskie pH zapewnia ochronę wiązania.
  • Niskie pH zamyka łuski włosowe.
  • Chroni i odbudowuje wiązania keratynowe.
  • Aloes zapewnia ochronę skórze głowy.
  • Stosować przed i po koloryzacji lub zabiegach chemicznych.
Marka:CHI