Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

CHI Nano Dryer / Suszarka niszcząca bakterie i grzyby Zobacz większe

Suszarka do włosów CHI Nano Dryer / niszcząca bakterie i grzyby

Suszarka CHI Nano dryer

 • Dzięki innowacyjności rozwiązań Farouk Systems suszarki CHI były pierwszymi suszarkami z elementami ceramicznymi, technologią jonizującą i podczerwieni, a także niską emisją pól elektromagnetycznych.
 • Ceramiczna suszarka wykorzystuje Zaawansowaną Amerykańską Technologię, która skraca czas suszenia (nawet do 50%) nie uszkadzając włosów.
 • Nanotechnologia (mikrocząsteczki srebra) zapewnia sterylizację narzędzia i zabija bakterie.
 • Pełna niezawodność i łatwa obsługa są gwarancją gładkich i pięknie wymodelowanych włosów.
 • Podwójny system poboru powietrza redukuje głośność i zwiększa siłę nadmuchu.
 • Lekka i bardzo cicha suszarka.
 • Moc 1400 WAT
 • Bardzo niskie pole elektromagnetyczne niższe od pola wytwarzanego przez telefon komórkowy - do 1,5 mG (podczas, gdy normalne suszarki wytwarzają do 20 000 mG) co zapewnia bezpieczeństwo.


Dlaczego narzędzia marki CHI uznawane są za najzdrowsze narzędzia na świecie?

Decydujesz się na zakup narzędzi fryzjerskich: prostownicy, lokówki lub suszarki. Idziesz do sklepu i tu pojawia się problem, którą wybrać. Czy kierować się kolorem, ceną, a może rozmiarem? Wśród kilkunastu liderów fryzjerskich niewątpliwie wybór nie jest łatwy. Co powinniśmy wiedzieć zanim zdecydujemy się na zakup?


Nie ma kobiety w Polsce która nie używa suszarki. Mamy ją wszystkie w swoich łazienkach: w różnych kolorach i rozmiarach. Kobiety są wzrokowcami, tak więc większość z nas przed zakupem kieruje się głównie wyglądem suszarki, jej wielkością, ale również i ceną, bo przecież żadna z nas nie lubi przepłacać.

Zanim jednak pójdziemy do sklepu i wybierzemy naszą faworytkę powinniśmy poznać kilka znaczących faktów z życia suszarki.


Zastanawiałaś się kiedyś, ile czasu w ciągu roku poświęcasz na suszenie, a następnie stylizację swoich włosów? Jeśli używasz niewłaściwej suszarki albo prostownicy, możesz zaszkodzić swojemu zdrowiu.


Suszarki do włosów CHI Farouk Systems to najnowocześniejsze urządzenia, które nie wytwarzają szkodliwego pola elektromagnetycznego, tak jak tradycyjne suszarki. Nie emitują szkodliwych jonów dodatnich, tylko bardzo zdrowe dla włosów i organizmu człowieka jony ujemne. Dzięki innowacyjności rozwiązań Farouk Systems, suszarki CHI były pierwszymi suszarkami z elementami ceramicznymi, technologią ujemnych jonów i podczerwienią, a także niską emisją bardzo szkodliwego pola elektromagnetycznego równą polu wytwarzanemu przez jeden telefon komórkowy.

Ceramiczna suszarka CHI wykorzystuje zaawansowaną amerykańską technologię, która skraca czas suszenia nawet o połowę, nie uszkadzając przy tym włosów. Nanotechnologia (mikrocząsteczki srebra), która została wykorzystana przy tworzeniu suszarki CHI zapewnia sterylizację narzędzia i zabija bakterie. Podwójny system poboru powietrza redukuje głośność i zwiększa siłę nadmuchu – dzięki czemu nawet podczas układania włosów, możemy posłuchać ulubionej muzyki. Do tego suszarki CHI mają moc tylko 1400 Wat, są lekkie i bardzo ciche.


To nie koniec. Żelazko do włosów nie musi niszczyć włosów !


Żelazko CHI Nano Iron jako pierwsze na świecie wykorzystuje elementy ceramiczne CHI 44, technologię ujemnych jonów i energii w dalekiej podczerwieni. Dzięki temu wytwarza tzw. „wilgotne ciepło” i domyka łuski włosa, przez co zachowuje wilgoć wewnątrz włosa, sprawiając, że włosy stają się zdrowe, niesłychanie błyszczące i zmniejsza efekt elektrostatyczny w włosach. Niezastąpione do prostowania włosów, wyginania i kręcenia loków.

 

Najlepsze produkty fryzjerskie do włosów:

 • Nie wytwarzają szkodliwego pola elektromagnetycznego
 • Nie emitują jonów dodatnich
 • Nie uszkadzają włosów
 • Skracają czas suszenia włosów
 • Są sterylne dzięki wykorzystanej w nich zaawansowanej technologii
 • Są lekkie i ciche

Promocja "Kup produkt w cenie detalicznej i dobierz produkty w kwocie równowartości tego produktu za 0,00 zł każdy!" nie jest już dostępna.

Marka:CHI