Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

CHI Chromashine Toner do włosów 177 ml

CHI Chromashine oferuje prawdziwą wszechstronność do tworzenia głębokich i intensywnych odcieni.

To żywe i odważne kolory w jednym systemie.

Farby Chromashine oparte są na bazie olejków, bez amoniaku, nadtlenków i PPD. Dostępne są w  intensywnych odcieniach. Pozostawiają włosy żywe z połyskiem i błyszczącym wykończeniem.


Sposób użycia:

Nanieść obfitą ilość produktu na suche, czyste włosy. Nie aplikować bezpośrednio na skórę głowy-najlepiej 3-5 mm od skóry głowy. Kiedy powtarzasz aplikacje, stosuje się tylko do nowego obszaru włosów, unikając powielania. Zalecany czas obróbki wynosi 10 minut w niskim grzaniu z pięcio minutowym ochładzaniem. Sprawdzaj intensywność koloru, co pięć minut i zawsze w pełni ochładzaj włosy.
Dłuższy czas chłodzenia może być wymagany dla dodatkowego tonowania. Spłukać letnią wodą i następnie użyj szamponu do włosów CHI Infra Shampoo. Na wilgotne włosy zastosuj odżywkę CHI Infra Color Lock Treatment, po 5 minutach spłucz wodą. Zawsze należy nosić rękawiczki ochronne.

Produkt profesjonalny.


Pojemność: 177 ml


Porada stylisty:

Chromashine pełni rolę tonera do włosów. Nie łączymy tego produktu z utleniaczami czyli oksydantami. Najładniejsze efekty koloryzacji systemem chromashine uzyskujemy na włosach od poziomu 8 do jaśniejszego. Mogą to być włosy podjaśnione do tych poziomów i naturalne. Chromashine to odcienie ultra neonowe. By uzyskać ich pełne nasycenie nakładamy je na włosy i podgrzewamy na 10 min klimazonem następnie studzimy 5 min i myjemy szamponem CHI Infra Shampoo. Następnie zamykamy proces pigmentacji odżywka CHI Color Lock Treatment. Jeśli chcemy uzyskać odcienie pudrowe z odcieni nasyconych kolor chromashine rozjaśniamy rozrzedzając chrome z odżywką Color Lock w proporcji indywidualnej jednakże pudrowe odcienie spłukujące sie szybciej niż nasycone. Gwarantujemy miesięczna trwałość koloru na włosach przy nasyconych neonowych kolorach chromashine.

Marka:CHI
Seria:CHI Professional Color
Pojemność:177 ml