Zasady konkursu Afrodyta 2018 – najpiękniejsza stylizacja włosów długich

Farouk Systems Polska organizuje konkurs na najpiękniejsze upięcie włosów „Afrodyta wiosna – lato 2018”. Ten konkurs to nie tylko szansa na zdobycie wartościowych nagród, ale także przepustka do popularności.

Prace uczestników będą oceniać wybitni amerykańscy, holenderscy i polscy fryzjerzy. Na co dzień właściciele salonów i edukatorzy Farouk Systems USA pracujący na scenach całego świata. W skład jury wchodzą: Maurice den Exter (Holandia), Mego Ayvazian (Liban), Rocky Vitelli (USA), Ewa Kawka (Polska), Michał Radziszewicz (Polska) i David Bernat (Polska).

Aby wziąć udział w konkursie należy zakupić 10 sztuk produktów do stylizacji marki CHI lub Biosilk w cenie katalogowej. Po tym zakupie, uczestnikowi będzie przysługiwał trzykrotny zakup produktów CHI i Biosilk z upustem 30% od ceny katalogowej (zamówienie z dopiskiem Afrodyta 2018). Uczestnicy konkursu zobowiązani są do wysłania maksymalnie 10 zdjęć propozycji swoich stylizacji na adres e-mail: konkurs@farouk.pl do 30 marca 2018 roku. Konkurs zostanie rozstrzygnięty do 30 kwietnia 2018 roku.

Każdy fryzjer, który zakwalifikuje się do finału otrzyma specjalny dyplom potwierdzający udział w finale z podpisami członków jury. Prace zostaną opublikowane na stronie Farouk.pl, na Facebooku oraz Instagramie prowadzonym przez Farouk Systems Polska.

Uczestnicy finału będą mieli prawo do jednorazowego zakupu produktów CHI, BioSilk lub Esquire z upustem 35% od ceny katalogowej.

Zdobywcy pierwszej, drugiej i trzeciej nagrody dostaną statuetki i dyplomy, a ich prace zostaną zaprezentowane w mediach społecznościowych grupy Farouk USA na całym świecie. Wręczenie nagród odbędzie się w Hotelu Sheraton w Sopocie w dniach 10 i 11 listopada.

Farouk Systems Polska zagwarantuje darmowy pobyt dla dwóch osób w hotelu Sheraton.

Za zdobycie pierwszego miejsca fryzjer otrzyma produkty marki Farouk Systems USA o wartości 1000zł brutto. Dla drugiego miejsca przewidywane są produkty o wartości 750zł brutto, a za miejsce trzecie – produkty za 500zł brutto.

Regulamin konkursu do pobrania na stronie: farouk.pl/konkursy-2018

Zapraszamy do udziału!