Be Curativa Kuracja przeciwłupieżowa - oczyszczająca (niebieska)

Częstym powodem nadmiernej produkcji sebum i łupieżu jest nagromadzenie toksyn. To powoduje zaburzenie funkcjonowania gruczołów łojowych, co w konsekwencji doprowadza do odkładania sebum i łupieżu na skórze głowy.

Regularne stosowanie 3-stopniowej Kuracji Oczyszczającej Be Curativa skutecznie przeciwdziała odkładaniu toksyn. Kuracja wnika głęboko w skórę głowy i usuwa toksyny rozluźniając ich wiązania i zapobiegając ich nagromadzeniu w przyszłości. Skóra głowy pozostaje zdrowa i oczyszczona, a włosy silne i pełne energii.


Sposób użycia:

  1. Przed użyciem Szamponu Oczyszczającego, dokładnie zwilż włosy wodą i rozprowadź Oczyszczającą Glinkę Detoksykacyjno-Dotleniającą na skórę głowy, delikatnie masując. Pozostaw ją na kilka minut, a następnie przejdź do mycia.
  2. Po nałożeniu Oczyszczającej Glinki Detoksykacyjno-Dotleniającej i po zwilżeniu włosów, nanieś niewielką ilość Szamponu Oczyszczającego bezpośrednio na skórę głowy i wmasuj. Następnie spłucz i powtórz aplikację Szamponu, pozostawiając go na jedną minutę.
  3. Po użyciu Szamponu Oczyszczającego, rozprowadź Lotion Oczyszczający na całą skórę głowy, i delikatnie rozmasuj. Nie spłukuj. Następnie wysusz włosy.
  4. Raz w tygodniu stosuj całą kurację, a szamponu używaj regularnie w ciągu tygodnia.


Zestaw zawiera:

  • 1x Szampon Oczyszczający
  • 3x Glinka Oczyszczająca
  • 3x Lotion Oczyszczający

Instrukcja Be Curativa - Kuracja - krok po kroku

Marka:Be Hair
Seria:Be Curativa
Rodzaj kosmetyku:Kuracja
Rodzaj włosów:Przetłuszczające się
Wiodące składniki:Kawior

Produkty rekomendowane dla Ciebie